VI edycja Arłamów Business Challenge: eventowe możliwości Hotelu Arłamów

0
460
Fot.: Materiały prasowe Hotel Arłamów

Hotel Arłamów zorganizował VI edycję Arłamów Business Challenge, która odbyła się w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2024 roku. Wydarzenie miało na celu nie tylko zaprezentowanie możliwości eventowych hotelu, ale także dostarczenie uczestnikom merytorycznej wiedzy z zakresu HR, skupiając się na temacie „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”. W wydarzeniu wzięło udział około 200 przedstawicieli firm i korporacji z całej Polski.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Arłamów Fot.: Horeca Business Club

Kolacja na tarasie i muzyka na żywo

Pierwszego wieczoru uczestnicy wzięli udział w włoskiej kolacji z muzyką na żywo na tarasie kawiarni Panorama. Było to pierwsze tego typu wydarzenie zorganizowane w tym miejscu przez hotel Arłamów. Pogoda dopisała, co pozwoliło uczestnikom cieszyć się wyjątkową atmosferą i widokiem na góry. Kolacja była okazją do nieformalnej integracji uczestników i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Arłamów Fot.: Horeca Business Club

Poranne aktywności i sesje merytoryczne

Drugiego dnia rozpoczęły się poranne aktywności sportowe prowadzone przez Ewę Chodakowską i Adama Kszczota. Następnie przystąpiono do części merytorycznej, która pierwotnie miała się odbyć na polu golfowym. Niestety, z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, prezentacje i panele dyskusyjne zostały szybko przeniesione do sali konferencyjnej w hotelu.

W trakcie sesji prelegenci omawiali kluczowe zagadnienia związane z różnorodnością pokoleniową w biznesie. Dyskusje dotyczyły integracji międzypokoleniowej, metod komunikacji oraz zarządzania zespołami wielopokoleniowymi. Uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami i praktykami, co pozwoliło na wymianę cennych informacji.

Fot.: Horeca Business Club

Olimpiada sportowa i gala wieczorna

Po obiedzie odbyła się olimpiada sportowa, w której uczestnicy rywalizowali w zadaniach zręcznościowo-sportowych. Była to doskonała okazja do integracji oraz zapoznania się z imponującą infrastrukturą sportową hotelu Arłamów. Drużyny wykonywały różnorodne zadania, co sprzyjało budowaniu zespołowego ducha i współpracy.

Fot.: Horeca Business Club Fot.: Horeca Business Club

Wieczorem odbyła się gala podsumowująca wydarzenie. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki olimpiady sportowej, a goście bawili się przy muzyce na żywo.

Rafał Krzycki wydawca portalu Horeca Business Club tak podsumował wydarzenie: Arłamów Business Challenge to doskonała okazja do wymiany doświadczeń na temat integracji pokoleń w biznesie. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji sportowych i rekreacyjnych oferowanych przez hotel, co pozwoliło lepiej poznać jego usługi i możliwości. Organizatorzy wykazali się sprawnością w reagowaniu na zmieniające się warunki, co było szczególnie widoczne podczas nagłej ulewy. Hotel Arłamów pokazał, że potrafi dostosować się do różnych okoliczności, oferując jednocześnie szeroki zakres usług eventowych. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które powinien zobaczyć i doświadczyć każdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.