Charytatywny bazar w Andel’s Łódź – hotelarze dla hospicjum i fundacji

0
452

Hotel Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź już po raz dziewiąty wspiera działania „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”. W bieżącym roku obiekt podjął wyzwanie wsparcia nie jednej, ale dwóch organizacji charytatywnych – oprócz wspomnianego Hospicjum także Fundacji Kolorowy Świat – Otulinka. Środki zebrane w ramach akcji mają wesprzeć zakup respiratora dla Hospicjum oraz rozwój oddziału rehabilitacji Fundacji.

Dyrektorka generalna, Anna Olszyńska, wraz z zespołem Vienna House przygotowuje „II CHARYTATYWNY BAZAR ROZMAITOŚCI”, który odbędzie się 9 grudnia 2023 r. Wydarzenie to ma być okazją nie tylko do wsparcia dwóch szczytnych celów, ale także do uświadomienia gościom i partnerom biznesowym, jak dużą rolę w lokalnej społeczności odgrywa branża hotelarska.

Bazar będzie pełen atrakcji – od rękodzieła po degustacje, z loterią charytatywną włącznie. Wśród partnerów znalazły się znane osobistości oraz lokalne instytucje i organizacje. To nie tylko okazja do pomocy potrzebującym, ale także świadectwo solidarności i wspólnoty, jaką tworzy branża hotelarska.

Redakcja naszego portalu objęła patronat nad tym wydarzeniem, zachęcając hotelarzy do aktywnego udziału. Jest to doskonały przykład na to, jak branża hotelowa angażuje się w pomoc, stając się przykładem odpowiedzialnego biznesu.

Projekt wsparli już m.in. Andrzej Pągowski, Andrzej Polan, Oliwier Janiak, Maja Popielarska, Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego, DJ Lamus, Łódzka Organizacja Turystyczna, Przyjaciele Świata, Zespół Szkół Ekonomiczno–Turystyczno–Hotelarskich im. Władysława Grabskiego w Łodzi (klasa patronacka), Pracownicy Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz.

W programie BAZARU m.in. 

– kiermasz rękodzieła wykonywanego przez pracowników Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz oraz zaprzyjaźnionych artystów 

– kiermasz gadżetów od partnerów / artystów, m.in. kartki świąteczne zaprojektowane przez Andrzeja Pągowskiego 

– stoiska partnerów 

– degustacje 

– atrakcje dla dzieci, m.in. wizyta św. Mikołaja, spotkanie z psami ratownikami, warsztaty artystyczne dla młodzieży; nie zabraknie malowania buziek i innych atrakcji. 

– loteria z nagrodami ufundowanymi przez partnerów, artystów i Vienna House by Wyndham 

Zacznijmy działać razem! 

Jak możesz pomóc? 

  • Nagłośnij wydarzenie w swoich kanałach social media, zapraszając gości do udziału w wydarzeniu i otwarciu serc

FB : https://www.facebook.com/events/866762221420497 

  •  Możesz też wpłacić wybraną kwotę pieniężną jako darowiznę na konto Stowarzyszenia: 

Numer konta bankowego Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci Łupkowa: 64 1240 3060 1111 0000 3452 4833 

Bank PeKaO S.A. III o/Łódź 

Koniecznie z dopiskiem „BAZAR” 

Numer konta bankowego Fundacji Kolorowy Świat – Otulinka: 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010 

Bank PeKaO S.A. III o/Łódź 

Koniecznie z dopiskiem „BAZAR” 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.