McDelivery Night In – McDonald’s przedstawia wieczorową kolekcję

0
1395

Dziś McDonald’s na całym świecie świętuje McDelivery Night In. Z tej okazji sieć stworzyła wieczorową kolekcję ubrań i akcesoriów, które mają umilić jesienne wieczory spędzane w domu, w gronie najbliższych. Tego dnia zamówienia za minimum 30 złotych (wartość zamówienia bez dostawy) składane od godz. 17.00 będą premiowane prezentem – parą oryginalnych skarpet (do wyczerpania zapasów). Pozostałe części kolekcji można wygrać w specjalnym konkursie.

Pierwsza w historii limitowana kolekcja McDelivery Night In to wygodne ubrania i akcesoria. Pluszowe skarpety,  joggersy, ciepłe kapcie i koc stanowią idealny zestaw na jesienne i zimowe wieczory.

Podczas McDelivery Night In restauracje McDonald’s w 12 miastach (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Łódź, Katowice, Lublin, Toruń, Bydgoszcz) w Polsce objęte usługą McDelivery obdarują swoich gości wyjątkowymi upominkami z limitowanej kolekcji. Unikatową parę skarpetek będzie można zdobyć 19 września od godziny 17.00 składając zamówienia przez partnerów McDonald’s (Uber Eats, Pyszne.pl, Głodny, Wolt) za minimum 30 PLN (cena bez kosztów dowozu). Liczba gadżetów jest ograniczona, do wyczerpania zapasów.

W ramach celebracji McDelivery Night In McDonald’s przygotował również specjalny konkurs, w którym można wygrać set gadżetów z limitowanej kolekcji. Do wygrania są joggersy, kapcie, kocyk, słuchawki, oversizowy sweter i bluza z kapturem. Aby je zdobyć wystarczy zamówić McDelivery, zrobić zdjęcie pokazujące jak komfortowo czujesz się, kiedy otrzymałeś dostawę z McDonald’s i opublikować je na swoim profilu Instagram, dodając hashtag #McDelivery i oznaczając profil @mamsmakanamaka. Konkurs trwa do 22 września br. Należy pamiętać, aby ustawić status swojego profilu na publiczny i zadbać o to, aby na zdjęciu było widoczne logo McDelivery widniejące na torbie. Setem gadżetów zostanie nagrodzonych 50 osób. Regulamin konkursowy można znaleźć na stronie www.mdonalds.pl/mcdelivery .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj