Mihiderka rozwija koncept. Kolejna restauracja na Śląsku otwarta

0
1484
Niespełna trzy tygodnie temu wegańska restauracja Mihiderka przyjęła gości w nowym lokalu w Arkadach Wrocławskich. Nie był to jednak koniec majowych inauguracji, bowiem w minioną środę sieć otworzyła kolejny punkt – tym razem w Częstochowie.

Mihiderka to pierwsza restauracja w Galerii Jurajskiej, która zaoferuje gościom dania złożone wyłącznie z produktów roślinnych. W menu znaleźć można m.in. hummus, sałatki warzywne, zupy, gulasze, curry, czy wegańskie burgery. Restauracja serwuje również świeżo wyciskane soki i koktajle, do których można zamówić słodkie przekąski.

„Menu Mihiderki wypełnia lukę w ofercie gastronomicznej Galerii Jurajskiej. Dzięki niej możemy dziś sprostać gustom osób, które stronią od potraw mięsnych, a także osób, które poszukują lekkich dań ze względu np. na swoją specyficzną dietę prozdrowotną. To również ukłon w stronę wegan, którzy do tej pory mogli mieć problem ze znalezieniem w Jurajskiej dań odpowiednich dla siebie” – powiedziała Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

Galeria Jurajska poszerzyła zatem swoją i tak imponującą ofertę gastronomiczną – wśród centrów handlowych w województwie śląskim jest absolutnym liderem. Częstochowska restauracja Mihiderki została jednak ulokowana poza strefą food court, w jednym z punktów handlowych o powierzchni 58 m2.

Poza Częstochową i Wrocławiem, sieć Mihiderka posiada w swoim portfolio restauracje w Krakowie, Gliwicach, Katowicach i Zabrzu. Wciąż trwają natomiast poszukiwania partnerów do prowadzenia lokali tej marki w miastach zlokalizowanych w pozostałych częściach kraju, na czele z Warszawą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.