Ruszyła restauracja Sphinx w galerii w Zalasewie

0
871
Fot. Sfinks

Sfinks Polska, właściciel m.in. sieci restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i Piwiarnia Warki, kontynuuje otwarcia nowych lokali. Ruszył właśnie Sphinx w galerii handlowej Bumerang Park w Zalasewie koło Poznania.

– Za każdym razem, kiedy uruchamiany restaurację Sphinx w nowej lokalizacji, czujemy satysfakcję, że nasza marka będzie mogła dotrzeć do nowej grupy klientów. Większość z nich zna już Sphinxa z innych miejsc w Polsce i ceni sobie nasz koncept. Dlatego cieszymy się też, że tym razem mieszkańcy Zalasewa będą mogli na co dzień korzystać z restauracji. Nowy lokal będzie prowadzony przez kolejnego franczyzobiorcę, co potwierdza, że Sphinx nawet w czasach pandemii jest interesujący dla przedsiębiorców – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki, do której należy sieć Sphinx.

Sala konsumpcyjna Sphinxa w Zalasewie zajmuje 170 mkw. Przygotowano w niej miejsca dla blisko 80 gości. Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-21:00, w piątki i soboty od 12:00 do 22:00, a w niedziele od 12:00 do 20:00.

Karta restauracji Sphinx to dania inspirowane kuchnią Bliskiego Wschodu, w tym popularna shoarma, steki i ryby z grilla. W ofercie są też dania wegetariańskie, desery i napoje, w tym kompozycje autorskie. Co ważne, dania można zamawiać korzystając z cyfrowego menu. To jedna z zasad tzw. Antywirusowej Dziesiątki Sfinksa, czyli dodatkowych procedur bezpieczeństwa i higieny w pandemii, które są stosowane równolegle do wytycznych GIS.

Nowa restauracja Sphinx obsługuje także zamówienia na wynos i w dowozie, a składać je można przez własny serwis Sfinksa, smacznieiszybko.pl, oraz inne platformy online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.