Nowości Pasibusa – Włapy

0
406
Fot.: Materiały prasowe Pasibus

W burgerowniach Pasibus w całej Polsce zadebiutowały Włapy, czyli wyjątkowa odsłona popularnych wrapów. W nowym menu sieci Włapy są dostępne w trzech wersjach smakowych, można je kupić także w zestawach z frytkami i napojem.

Włapy to nowość w menu Pasibusa, która od zeszłego tygodnia podbija podniebienia fanów marki. Obecnie Włapy dostępne są w trzech wersjach smakowych – z kurczakiem w autorskiej panierce i dodatkami nawiązującymi do najpopularniejszych burgerów sieci. Na gości Pasibusa czekają: Standard Włap – z kurczakiem, serem cheddar, różowym sosem, sałatą lodową i pomidorem, Bebek Włap – z kurczakiem, serem cheddar, sosem BBQ, duszoną cebulą i ogórkiem kiszonym oraz Gonzo Włap – z kurczakiem, serem cheddar, sosem majo-jalapeńo, kruszonymi nachosami, papryczką jalapeńo i cebulą. Podobnie jak we wszystkich burgerach Pasibusa w każdym Włapie kurczaka można zamienić na opcję wege.

– Włapy to zupełna nowość w ofercie Pasibusa – nieco lżejsza alternatywa dla klasycznego burgera i świetna propozycja dla mniej głodnych fanów naszych kultowych smaków, które udało nam się zamknąć w pysznym placku tortilli – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa. – W przyszłości planujemy rozwijać tę część naszego menu m.in o Włapa śniadaniowego czy specjalnego Włapa miesiąca. Bądźcie czujni!

Reklama

Wszystkie Włapy dostępne są w cenie 14,99 zł. Można je także kupić w zestawie – z małymi Pasi Frytkami (Cool Zestaw) w cenie 17,99 zł oraz z małymi Pasi Frytkami i wybranym napojem (Full Zestaw) w cenie 22,99 zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.