Trendy w organizacji wydarzeń

0
1039

Na platformie edukacyjnej AKADEMIA SKKP ONLINE udostępniono kolejny kurs pt. „Światowe trendy w organizacji wydarzeń”, prowadzony przez Annę Górską, Członka Zarządu ICCA, Doradcę Zarządu Symposium Cracoviense, Wiceprezesa Zarządu SKKP. Podczas kursu dowiesz się jakie trendy mają wpływ na kształtowanie branży MICE, co się zmieniało w związku z pandemią oraz jak w przyszłości będą organizowane wydarzenia.

Kurs jest częścią cyklu „Zarządzanie w branży MICE”, który składa się z 10 szkoleń. Po każdym szkoleniu otrzymuje się certyfikat ukończenia kursu, a po pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 szkoleń, certyfikat Event Managera Akademii SKKP. Szkolenia kierowane są bezpłatnie dla pracowników branży turystycznej, osób szukających zatrudnienia w sektorze turystycznym, studentów oraz absolwentów kierunków turystycznych. Odpłatnie szkolenia przeznaczone są dla kadry kierowniczej tj. managerów w hotelu, PCO, DMC, agencji eventowych i restauracji.

Kurs „Światowe trendy w organizacji wydarzeń” podzielony jest na II moduły i obejmuje poniższe tematy:

Moduł I
• Wpływ pandemii na branżę (wyniki raportów i ankiet PCMA, ICCA, Kongres Magazine)
• Jak świat radzi sobie z kryzysem
• Dlaczego trendy są ważne
• Nowa rola wydarzeń, obiektów, destynacji i stowarzyszenia w przyszłości. Nowe kompetencje pracowników.
Moduł II
• Trendy macro wg ICCA
• Charakterystyka wybranych trendów, mających największy wpływ na branżę:
 Bezpieczeństwo
 Zrównoważony rozwój/positive events impact/legacy/wellbeing/Technologia.

Praktycznym uzupełnieniem kursu jest warsztat pt. Jak zorganizować eco event, czyli zrównoważone wydarzenie. Do kursu dołączono raporty międzynarodowych organizacji do samodzielnego przestudiowania, m.in. Future Meeting Space – The Future Role and Purpose of Business Events oraz ICCA Survey Report – The Impact of the COVID-19 Pandemic on the International Meetings Industry.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

Dodatkowych informacji udziela:
Anna Górska, Kierownik Projektu
E-mail: [email protected]; tel. + 48 664 411 429

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.