[Hotel Meeting] Joanna Ostrowska, Jan Czornij – Jak konkurować z hotelami, a jak z OTA w mieście pełnym turystów?

0
1357

Jak wyglądają relacje OTA i hoteli? Kto jest u Ciebie dominującym kanałem sprzedaży , jak jest a jak być powinno? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą w trakcie swojej prezentacji Joanna Ostrowska i Jan Czornij. Zapraszamy 14 października do Airport Hotel Okęcie! Uwaga! Ostatnia szansa na zakup biletu!


Związany z hotelarstwem od przeszło dziesięciu lat. Swoją karierę hotelarską rozpoczynał w dziale recepcji hotelu Senacki**** w Krakowie. Pracę w firmie Osti-hotele kontynuował w dziale rezerwacji aby w 2017 objąć stanowisko Front Office Menagera w hotelu Kossak****. Absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Główne zainteresowanie zawodowe to zarządzanie kadrą pracowniczą oraz revenue management. Osobiście dba o to, żeby każdy gość odwiedzający hotele Kossak oraz Senacki wyjeżdżał z nich zadowolony co widać między innymi w wysokiej pozycji obu hoteli rankingach. Uczestnik wielu szkoleń branżowych, wychodzi z założenia, że w hotelarstwie trzeba być o krok przed konkurencją. Wie, że żadnego biznesu nie da się prowadzić bez zgranej drużyny, razem ze swoim zespołem angażuje się w akacje charytatywne takie jak Dni Dawcy Szpiku czy „Krakowscy Hotelarze dzieciom”.


Z hotelarstwem związana jest od 11 lat. Karierę rozpoczęła w Hotelu Senackim**** w dziale rezerwacji. Następnie pracowała przy otwarciu Hotelu Kossak**** obejmując kolejno stanowiska Specjalisty ds. Rezerwacji, Conference Manager, Sales Manager oraz Marketing Manager. Ukończyła studia na krakowskim AWF-ie wybierając specjalizację Hotelarstwa na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończyła liczne szkolenia branżowe oraz Management Program by ICAN Institue. Główne zainteresowania to podróże i hotelarstwo.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 

Weronika Goworowska

Tel:+48 884 150 580

Email: [email protected]

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING 

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.