Hotel Super Heroes: zebrano 50 000 zł dla córki hotelarza!

0
1186
Fot.: Materiały Maciej Szałek

Podczas dwudniowej konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp, która zgromadziła hotelarzy z całej Polski w Scandinavia Resort w Zatorze, w ramach akcji charytatywnej „Hotel Super Heroes”, przeprowadzono licytację voucherów na pobyty w hotelach, dzięki czemu zebrano 50 000 zł na rehabilitację córki Macieja Szałka.

Konferencja, skierowana do hotelarzy z całego kraju, stanowiła doskonałą platformę do wymiany doświadczeń i wiedzy. Jednak najważniejszym i najbardziej pamiętnym momentem było przeprowadzenie licytacji w ramach akcji „Hotel Super Heroes”. Uczestnicy konferencji, z entuzjazmem i zaangażowaniem przekazali vouchery na pobyty w swoich hotelach, które zostały wystawione na licytację. Każda licytacja zaczynała się od 1 zł, a rywalizacja była zacięta.

Kwota 50 000 zł, zebrana podczas licytacji, trafi w całości na konto Macieja Szałka, na wsparcie rehabilitacji jego córki. To już druga inicjatywa hotelarzy na rzecz córki Macieja – w lutym zebrali ponad 170 000 zł na operację dziewczynki.

Konferencja Hotel Meeting Energylandia Camp nie tylko dostarczyła uczestnikom cennych wskazówek i nowych kontaktów, ale przede wszystkim była okazją do wykazania się solidarnością i zrozumieniem potrzeb innych. Akcja „Hotel Super Heroes” pokazała, jak ważne są wartości takie jak pomoc i gotowość do wsparcia kolegi w potrzebie. Wszyscy uczestnicy konferencji, niezależnie od wielkości i rodzaju reprezentowanych przez nich obiektów, podjęli się tej szlachetnej misji, pokazując, że branża hotelarska w Polsce to nie tylko biznes, ale również wspólnota, która potrafi stanąć na wysokości zadania, gdy jeden z jej członków potrzebuje pomocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.