Rainbow uruchomił sprzedaż ofert egzotycznych na sezon 2018/19

0
1356
Jeden z największych touroperatorów w kraju zachęca do dokonywania rezerwacji w przedsprzedaży na kolejny sezon zimowy – 2018/19. W nowej ofercie pojawią się atrakcyjne kierunki egzotyczne i zniżki nawet do 1 000 PLN od osoby.

Rainbow ponownie będzie korzystał z dreamlinerów wynajętych od narodowych linii lotniczych LOT, dzięki czemu pasażerowie dolecą w egzotyczne zakątki świata bezpośrednio i bez międzylądowania z Warszawy. Meksyk, Kuba Tajlandia i Wietnam znajdują się w ofercie touroperatora od kilku lat i nadal cieszą się sporą popularnością. Od ubiegłego sezonu wprowadzono natomiast loty do Ameryki Łacińskiej – m.in. do Brazylii czy Dominikany.

„Był to pierwszy bezpośredni lot z Polski do Brazylii i został doskonale przyjęty przez klientów, bo stanowi wygodny sposób dotarcia do Ameryki Południowej bez przesiadek” – zdradziła dyrektor marketingu biura podróży Emilia Bratkowska

Źródło: Rainbow Tours

Rainbow od kilku sezonów jako jedyne biuro w Polsce oferuje klientom loty do Gambii. Jak ujawnia Bratkowska, ten kierunek to również „hit sprzedaży w ostatnim sezonie”. W związku z tym touroperator postanowił zwiększyć także liczbę lotów krajowych, dodając jeszcze Katowice.

Kolejna nowość w ofercie Rainbow to Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zamiast czarteru z Warszawy, biuro podróży będzie oferować przeloty ze stolicy oraz z Katowic linią Wizz Air.

Warunki przedsprzedaży są niezwykle atrakcyjne – zniżki mogą sięgać nawet 1000 złotych od osoby. Do tego organizator oferuje bezpłatny pakiet dodatkowych przywilejów – m.in. ubezpieczenie od rezygnacji i gwarancja niezmiennej ceny.

„Często klienci obawiają się, że ich plany mogą się zmienić i stracą wpłaconą zaliczkę. Ubezpieczenie z pewnością pomoże im podjąć decyzję, bo nie będą się musieli martwić. Dodatkowo klienci mający naszą kartę stałego klienta mogą uzyskać nawet 5 procent  dodatkowego rabatu” – zachęca Bratkowska.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.