Nowe tereny pod hotele nad Jeziorem Nyskim. Ogłoszono przetarg

0
695
Fot.: Materiały http://bip.nysa.pl/

Gmina Nysa, rozpoznając rosnące zapotrzebowanie na usługi turystyczne, postanowiła wykorzystać atrakcyjne tereny nad Jeziorem Nyskim. Ogłoszono przetarg na nieruchomości gruntowe w okolicy ul. Dębowej, które idealnie nadają się pod budowę obiektów takich jak hotel, pensjonat czy schronisko młodzieżowe.

Lokalizacja nieruchomości, zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora i z widokiem na malownicze Góry Opawskie, czyni je wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów.

To nie jest pierwsza próba sprzedaży tych gruntów. Jednak obecna sytuacja wskazuje na rosnące zainteresowanie terenami wzdłuż jeziora, co potwierdzają ostatnie inwestycje w tym rejonie. Ośrodek AKWA Marina stale rozbudowuje swoją ofertę, a plany budowy całorocznych domków letniskowych oraz apartamentowca przy plaży świadczą o dynamicznym rozwoju turystyki w tym regionie. Dodatkowo, w planach jest również budowa mariny dla większych jednostek pływających.

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mają czas do 23 października na wniesienie wadium, a sam przetarg odbędzie się 27 października w Urzędzie Miejskim w Nysie.

Więcej informacji na temat przetargu można znaleźć na oficjalnej stronie gminy Nysa http://bip.nysa.pl/?a=6884

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.