Hotel premium w górskiej scenerii – Swissôtel w Czarnogórze dołączy do portfolio Accor

0
204
Fot.: Accor

Accor poszerza portfolio marek premium w południowo-wschodniej Europie. Grupa podpisała umowę na nowy hotel w Czarnogórze. Czterogwiazdkowy Swissôtel Kolašin położony w malowniczych górach Bjelasica będzie idealnym miejscem dla miłośników zimowych sportów. Hotel przywita pierwszych gości pod koniec 2022 roku.

Nowo wybudowany obiekt zaoferuje 116 nowoczesnych, wyjątkowych i komfortowych pokoi zapewniających iście niesamowite wrażenia. Goście będą mogli skorzystać z wytwornej restauracji, baru aperitif, strefy spa, przestrzeni biznesowej oraz przechowalni nart. Położony na wysokości 1600 m n.p.m., tuż przy stoku narciarskim, Swissôtel Resort Kolašin doskonale wkomponuje się w spektakularny krajobraz. Wystrój hotelu całkowicie integruje się z naturalną atmosferą, zapewniając luksusową atmosferę kurortu i esencję charakteru marki Swissôtel. Inwestorem i właścicielem hotelu jest firma Ski Resort Kolasin 1600 ltd.

Swissôtel Resort Kolašin będzie częścią popularnego w Czarnogórze ośrodka narciarskiego K16 Resort. W jego ramach powstaje także ośrodek zimowy, który z dodatkowymi stokami narciarskimi i kolejkami linowymi umocni Kolašin na europejskiej mapie sportów zimowych. Docelowo w resorcie znajdzie się 10 obiektów i 28 domków typu chalet. Otwarcie nastąpi w listopadzie 2022 roku.

Reklama

Południowo-wschodnia Europa kryje w sobie wiele perełek turystycznych i skarbów przyrody, które z dumą możemy odkrywać przed turystami z całego świata. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić markę premium Swissôtel do bajkowej Czarnogóry. Swissôtel Resort Kolašin zapewni gościom doskonałe, wysokiej jakości wrażenia z pobytu dzięki lokalizacji, luksusowemu wzornictwu i wpasowaniu w spektakularne naturalne otoczenie. Pasmo gór stanowi idealne uzupełnienie wystroju i guest experience, jakie chcemy zapewnić gościom, zachęcając ich do korzystania w pełni z tej malowniczej lokalizacji – mówi Dilek Sezer, Development Director, South Eastern Europe Accor.

Kolašin jest miastem na północy Czarnogóry otoczonym górami, które leży na wysokości 954 m n.p.m., dzięki czemu zachwyca swym urokiem zarówno zimą, jak i latem. Ze względu na wysokość i sprzyjający klimat, Kolašin jest uważany za naturalne uzdrowisko. Szczególną atrakcją dla turystów jest jezioro Biograd, leżące na wysokości 1 094 m n.p.m. w Parku Narodowym Biogradska Gora, jednym z najlepiej zachowanych dziewiczych lasów Europy.

Współpraca z Accor, globalnym liderem branży hotelarskiej doskonale wpisuje się w strategię naszej firmy. Dzięki temu z dumą możemy zaprosić turystów z całego świata do odkrycia Czarnogóry w pełnej okazałości. Naszym celem jest stworzenie luksusowego hotelu ze szczególną dbałością o lokalną architekturę i atmosferę. Wszystko po to, by nasi goście czuli się komfortowo i w pełni zrelaksowani – dodaje Sonja Becanovic, PR Manager Company Ski Resort Kolasin 1600 ltd.

Swissôtel Hotels & Resorts oferuje gościom nowoczesne hotele przepełnione świeżością i witalnością alpejskiej energii, wywodzącej się ze szwajcarskiej tradycji. Zachwycający inteligentnym projektem, jakością wykonania i uważnym podejściem do zrównoważonego rozwoju, Swissôtel zapewnia podróżnikom głęboki spokój ducha. Wraz z nim odkrywanie świata i prawdziwych barw życia zyskuje dodatkowy wymiar. Swissôtel zaprasza wszystkich do ponad 4500 hoteli, kurortów i rezydencji, a także do około 10 000 najlepszych prywatnych domów na świecie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.