Zostań prelegentem na Gastro Meeting i zgarnij 5 000 PLN!

0
1113
Wygłoś prelekcję na konferencji Gastro Meeting i zawalcz o atrakcyjne nagrody! Na zwycięzcę czeka 5 000 PLN, tytuł „Expert Gastro Meeting” oraz zapewniony udział w kolejnej edycji konferencji w roli prelegenta.

W Business Speed Dating zależy nam na tym, by uczestnicy naszych konferencji mieli jak najwięcej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń. W myśl tej idei stworzyliśmy konkurs „Expert Gastro Meeting”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich restauratorów, ekspertów rynku, doradców, producentów oraz dostawców usług dla branży HoReCa.

Jeśli chcesz przedstawić uczestnikom konferencji wartościową, merytoryczną prelekcję, pochwalić się swoją historią, pomysłem na biznes, ciekawym case study lub podzielić się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działań w branży – nie zwlekaj! Napisz do nas i podziel się swoim pomysłem na wystąpienie.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie merytorycznej prezentacji w jednej z kategorii tematycznych wskazanych przez Organizatora:

  • Zarządzanie personelem
  • Aspekty prawne w gastronomii
  • Obsługa klienta
  • Marketing
  • Sytuacje kryzysowe w gastronomii
  • FuckUp Story

Organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia terminu przyjmowania zgłoszeń (zawsze korzystamy z tego prawa, nie zwlekaj więc ze zgłoszeniem!).

Zgłoś się!

www.gastro.bsdpoland.pl/kontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.