Pierwszy taki LIVE – Maciej Straus odpowie na Wasze pytania!

0
1261
Takiego LIVE jeszcze nie było! Gościem facebookowej transmisji na żywo przeprowadzanej przez agencję marketingową We do. hotels będzie Maciej Straus, Dyrektor Hotelu Afrodyta Business & Spa. Tematem przewodnim będzie budowanie zaangażowania i efektywności kadry hotelowej.

Gospodyniami panelu dyskusyjnego, transmitowanego na Facebooku za pomocą przekazu strumieniowego, będą Anna Wykurz, CEO w we do. hotels, oraz Małgorzata Pioszyk, prowadząca szkolenia dla osób z branży hotelarskiej.

O tym, jak skutecznie zbudować zaangażowaną i efektywną kadrę opowie widzom gość specjalny Maciej Straus – Dyrektor Hotelu Afrodyta Business & Spa.

Straus to wieloletni strateg, audytor i autor procesów budowania wiarygodności i zarządzania reputacją marki hotelowej. Jest twórcą dedykowanych kampanii dla obiektów restauracyjnych i hotelowych. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do optymalizacji i zwiększania zysków ze sprzedaży w branży HoReCa.

Z wykształcenia jest psychologiem komunikacji społecznej i Internetu. Posiada wieloletni staż w zarządzaniu projektami internetowymi i certyfikat Facebook Ads Managera. Od kilku lat buduje przekonanie w branży, iż media społecznościowe również sprzedają. Profile w social media, którymi zarządzał, wielokrotnie były notowane w raportach Sotrendera.

Prowadząc liczne szkolenia zamknięte dzieli się narzędziami i praktycznymi przykładami marketingowymi, zawsze przekonując, że sukces nie rodzi się z reklamy, lecz z jakości produktu o którym marketing powinien umiejętnie opowiadać. Nie lubi powielać schematów i dlatego pracując z klientami wykracza poza utarte metody, aby docelowy odbiorca produktu czuł się zaskoczony i nierozczarowany. Jego szkolenia to przede wszystkim duża dawka praktycznej wiedzy.

Zapraszamy zatem do zapisywania się na to wydarzenie na oficjalnej stronie internetowej We do. hotels.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.