[LIVE] Jak Oni śpiewają i co robią po pracy?

0
878

W piątek 22 maja zapraszamy na tradycyjną wieczorną audycję LIVE na fanpage’u Horeca Business Club. Gośćmi Rafała Krzyckiego będą Blanka Retmańska-Man – Idea Profit, Rafał Abramczyk – Hotel AG i Bartosz Sułecki – Profitroom Spotykamy się punktualnie o godzinie 20:00!

„LIVE: Jak oni śpiewają i co robią po pracy? Znacie ich z pracy zawodowej. Wszyscy przemierzają tysiące kilometrów po Polsce, od hotelu do hotelu. A czy ktoś z Was zastanawiał się jakiej muzyki słuchają podczas podróży, a może co śpiewają pod nosem, co pochłania im czas po pracy? Gośćmi programu są Blanka Retmańska-Man, która na codzień nie owija w bawełnę, Rafał Abramczyk, który wylewa siódme poty nie tylko na rowerze oraz Bartosz Sułecki, który odwiedził już chyba wszystkie hotele w Polsce, czasami nawet potrafi być w dwóch na raz! Porozmawiamy o wszystkim, tylko nie o pracy! Weź lampkę wina, ulubiony drink, whisky, piwo czy inną herbatkę i dołącz do nas!

Podczas programu do wygrania będą bilety na udział w konferencji Hotel Meeting Online! Bądźcie czujni!” – zaprasza Rafał Krzycki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.