[LIVE] Jak Oni śpiewają i co robią po pracy?

0
256

W piątek 22 maja zapraszamy na tradycyjną wieczorną audycję LIVE na fanpage’u Horeca Business Club. Gośćmi Rafała Krzyckiego będą Blanka Retmańska-Man – Idea Profit, Rafał Abramczyk – Hotel AG i Bartosz Sułecki – Profitroom Spotykamy się punktualnie o godzinie 20:00!

„LIVE: Jak oni śpiewają i co robią po pracy? Znacie ich z pracy zawodowej. Wszyscy przemierzają tysiące kilometrów po Polsce, od hotelu do hotelu. A czy ktoś z Was zastanawiał się jakiej muzyki słuchają podczas podróży, a może co śpiewają pod nosem, co pochłania im czas po pracy? Gośćmi programu są Blanka Retmańska-Man, która na codzień nie owija w bawełnę, Rafał Abramczyk, który wylewa siódme poty nie tylko na rowerze oraz Bartosz Sułecki, który odwiedził już chyba wszystkie hotele w Polsce, czasami nawet potrafi być w dwóch na raz! Porozmawiamy o wszystkim, tylko nie o pracy! Weź lampkę wina, ulubiony drink, whisky, piwo czy inną herbatkę i dołącz do nas!

Podczas programu do wygrania będą bilety na udział w konferencji Hotel Meeting Online! Bądźcie czujni!” – zaprasza Rafał Krzycki.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.