Poznaj niezawodnych pracowników!

0
503
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Odciążą kelnera czy recepcjonistę, poprowadzą każdego w odpowiednim kierunku, wyświetlą ofertę dnia lub rozbawią gości poprzez wchodzenie z nimi w interakcję. Pudu roboty to ultranowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zupełnie niespotykany dotąd wymiar obsługi klienta. Wiele praktycznych zastosowań i funkcjonalności sprawiają, że można zastosować roboty praktycznie w każdej branży – gastronomii, hotelach, kantynach, magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Sprawdź w jaki sposób działają roboty i co jeszcze potrafią?

Poznaj roboty i zaproś je do swojego biznesu

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „PUDU on the way”.  Już 27 czerwca 2023 zostanie zaprezentowane najnowocześniejsze wsparcie w obsłudze klientów – roboty PUDU. Tym razem spotykamy się w klubie Arco przy restauracji Navona w Warszawie.

Roboty PIUDU to urządzenia, które zostały stworzone z myślą o pomocy w codziennej pracy pracowników prawie każdej branży oraz wnoszą marketing wielu z nich na nowy poziom, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Podczas prezentacji będzie można zobaczyć roboty w akcji, a także porozmawiać z ekspertami na temat ich funkcjonalności oraz zastosowań. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, menedżerów i kierowników obiektów z branży HoReCa, retail oraz rozrywkowej, którzy są zainteresowani wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań do swoich działań.

Dlaczego warto przyjść na pokaz?

Spotkanie w gronie robotów i ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości nic nie kosztuje! Co możesz jeszcze zyskać?

  • Poznasz roboty z naszej oferty i zobaczysz ich działanie na żywo.
  • Zobaczysz jak roboty PUDU sprawdzają się w różnych scenariuszach.
  • Dowiesz się jak przebiega wdrożenie i gdzie już można spotkać roboty.
  • Otrzymasz specjalną ofertę tylko dla uczestników pokazu.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak roboty PUDU wprowadzą Twój biznes na nowy poziom.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz. Zapraszamy!

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.