Lagardère Travel Retail otwiera nowe lokale gastronomiczne na lotnisku w Łodzi

0
323
Fot.: Materiały prasowe Lagardère Travel Retail

Lagardère Travel Retail w Polsce otworzył nowe lokale gastronomiczne na lotnisku w Łodzi, wprowadzając autorskie koncepty: 1Minute Smacznego! oraz Lokal +48.

Na piętrze hali odlotów pasażerowie mogą korzystać z oferty 1Minute Smacznego!, który został otwarty 10 czerwca. Lokal oferuje posiłki przygotowywane na oczach klientów w stylu foodtruckowym. W menu znajdują się pizza wypiekana na miejscu, kanapki, frytki oraz hot-dogi. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 160 m² i oferuje 50 miejsc siedzących.

Wkrótce swoją ofertę uzupełni Lokal +48, nowatorski bar zaprojektowany z myślą o rynku travel retail. Bar oferuje szeroki wybór alkoholi polskiego pochodzenia oraz klasyczne i autorskie koktajle. Jest to trzeci bar pod tym brandem, z pierwszym otwartym na lotnisku Chopina w Warszawie oraz drugim w porcie lotniczym w Lublinie.

1Minute Smacznego! przygotowaliśmy szeroką ofertę gastronomiczną, nawiązującą do kultury foodtrucków, bazującą na świeżych produktach i posiłkach przygotowywanych na miejscu. Lokal+48 to koncept korzystający z bogactwa polskiej tradycji produkcji trunków – powiedziała Magdalena Charczuk, dyrektor ds. marketingu i innowacji w Lagardère Travel Retail w Polsce.

Oprócz nowych lokali gastronomicznych, Lagardère Travel Retail prowadzi na łódzkim lotnisku również wolnocłowy sklep Aelia Duty Free, Aelia Beauty, sklep prasowy Relay oraz dwa sklepy convenience 1Minute. Firma rozwija swoją działalność także poza rynkiem travel, obecna jest m.in. w przestrzeni miejskiej Łodzi poprzez brandy Inmedio Trendy, Furore! i Costa Coffee. Niedawno otworzyła dwie kawiarnie Costa Coffee w nowym designie w CH Manufaktura.

Lotnisko w Łodzi zyskało nowoczesną strefę food hall, integrującą elementy sklepu convenience i przestrzeni barowej. Po raz kolejny skutecznie wpisaliśmy się w oczekiwania naszego partnera i potrzeby klientów – dodał Andrzej Miłaszewicz, dyrektor zarządzający ds. operacji i rozwoju w Lagardère Travel Retail w Polsce.

Nowe lokale na łódzkim lotnisku oferują pasażerom wygodne miejsce do odpoczynku oraz szeroką gamę posiłków i napojów, wzbogacając tym samym ofertę gastronomiczną portu lotniczego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.