Arłamów – po zgrupowaniu szczypiornistów czas na siatkarzy!

0
1584

26 sierpnia w Arłamowie swoje zgrupowanie rozpocznie reprezentacja Polski w piłce siatkowej. Siatkarze, pod okiem trenera Heynena, przygotowywać się będą do rozpoczynających się 12 września mistrzostw Europy. Będzie to już trzecie zgrupowanie reprezentacji siatkarzy w Hotelu Arłamów. Ostatni raz gościli tutaj w 2015 roku, gdy za kadencji Stephane’a Antigi trenowali przed Pucharem Świata w Japonii.

W Hotelu Arłamów nasza reprezentacja będzie gościć już po raz trzeci. To znakomite i sprawdzone miejsce, które gwarantuje szeroką bazę sportową, rekreacyjną i rozrywkową. Naszej kadrze po wyczerpującej Lidze Narodów i trudnym, ale szczęśliwym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 takie właśnie miejsce jest idealnym. Naturalnie w Arłamowie będzie ciężka praca przed mistrzostwami Europy, gdzie nasz zespół walczyć będzie o medalowy plon. Na tę część zgrupowania trener Heynen zabierze piętnastu, może szesnastu zawodników. Będzie wiec okazja spotkać aktualnych i podwójnych mistrzów świata, medalistów tegorocznej Ligi Narodów – informuje Włodzimierz Sadalski – mistrz świata z roku 1974, mistrz olimpijski z roku 1976, obecnie dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Arłamów to kapitalne miejsce na intensywną pracę połączoną z atrakcyjnym relaksem. Ośrodek gwarantuje profesjonalną bazę sportową i szeroką ofertę pozwalającą na aktywne odprężenie po treningach. Atutem Arłamowa jest też serdeczność personelu. Cieszę się na kolejny pobyt w tym niezwykle uroczym miejscu. – dodał kapitan siatkarskiej reprezentacji Michał Kubiak.

Cieszymy się, że mistrzowie świata wracają do nas, by przygotować się do mistrzostw Europy. Jesteśmy gotowi na tę wizytę. Doskonale wiemy czego potrzebują najlepsi na świecie siatkarze i zrobimy wszystko, by stworzyć im najlepsze warunki, by osiągnęli kolejny cel. – powiedział Prezes Zarządu Hotelu Arłamów Michał Kozak.

Zgrupowanie w Arłamowie potrwa do 8 września.

Przypomnijmy, że nadal trwa zgrupowanie szczypiornistów w PGE VIVE Kielce.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.