Rusza program dla miłośników podróży

0
869
Fot.: Przewodnicy bez Granic

Przewodnicy bez Granic rozpoczynają 2022 rok od premiery dynamicznego i pełnego wiedzy cyklu „Podróże bez granic – rozgrywki”. Program został stworzony specjalnie dla miłośników podróży. W podróżniczych rozgrywkach mierzą się ze sobą dwie wakacyjne destynacje, a każdy może zostać członkiem jury.

Nowa odsłona „Podróży bez granic”
Cykl „Podróże bez granic – rozgrywki” to druga odsłona cyklu „Podróże bez granic – Tydzień z przewodnikiem” prowadzonego w ramach projektu Przewodnicy bez Granic. Program powstał z potrzeby poszukiwania ciekawych informacji o różnych zakątkach na świecie. Przewodnicy bez Granic zdają sobie sprawę, że dla wielu podróżowanie jest nadal niemożliwe lub utrudnione z różnych powodów. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów dają im wiedzę, a także dzielą się swoją pozytywną energią. Poprzez trwające 2 tygodnie rozgrywki między dwoma wakacyjnymi destynacjami, miłośnicy podróży będą mogli poznać nie tylko lokalne ciekawostki, ale również otrzymać ich łatwe porównanie, a także pomoc w podjęciu decyzji o kolejnym wakacyjnym kierunku. Cykl jest promowany nakręconym przez przewodników klipem „Podróże bez granic – rozgrywki” dostępnym na ich kanale YouTube.

Podróżnicze rozgrywki
Każda z części cyklu „Podróże bez granic – rozgrywki” trwa 2 tygodnie, rozpoczynając się w poniedziałek. Na samym początku odbywa się prezentacja destynacji biorących udział w danej rozgrywce. Są to miasta, regiony lub kraje. Reprezentantami wakacyjnych destynacji są doświadczeni przewodnicy mieszkający i pracujący w tym zakątku świata. Od momentu startu rozgrywki odbiorcy-miłośnicy podróży stają się członkami jury i mogą oceniać poczynania uczestników. Warto w tym momencie podkreślić, że w rozgrywkach nie ma jednego zwycięzcy. Każda rozgrywka składa się z 7 tematycznych rund, w których spotykają się zawodnicy. Oprócz znanej już „Muzyki od przewodnika” oraz „Smaków świata”, w cyklu pojawia się „Kulturalna niespodzianka”, „Podróżnicze czytanki” i „Sekret przewodnika”. Spotkanie live z przewodnikami to prawdziwe „twarzą w twarz” dwóch wakacyjnych destynacji. Kulminacją cyklu „Podróży bez granic – rozgrywki” jest spacer on-line, w czasie którego widzowie-turyści odwiedzą obie destynacje biorące udział w rozgrywce. Przewodnicy pokażą swoje ulubione miejsca, w których mieszkają. Trwający 1,5 godziny spacer on-line będzie pełen wyjątkowych komentarzy i anegdot przewodników. Bilety można kupić bezpośrednio w wydarzeniu na Facebooku.

Rozgrywki można śledzić już od 17 stycznia w mediach społecznościowych Przewodników bez Granic (na Facebooku oraz Instagramie). Cykl rozpoczyna starcie pomiędzy Barceloną i Lizboną.

Dzięki Przewodnikom bez Granic świat jest jeszcze bliżej
Przewodnicy bez Granic są specjalistami od podróży wirtualnych i realnych. Ich cykl to sposób na połączenie tego dzięki hybrydowemu modelowi. Wykorzystują możliwe technologie, żeby ułatwić przybliżanie świata turystom niezależnie od nastawienia na tradycyjne czy wirtualne podróżowanie. Jako wykwalifikowani przewodnicy zawsze stawiają na rzetelność informacji. Sposób w jaki dzielą się swoją wiedzą jest przystępny, zabawny, atrakcyjny i łatwy dla odbiorów, ale i interaktywny. Przewodnicy bez Granic skracają dystans między przewodnikami, a miłośnikami podróży, turystami. Dialog znany z wycieczek przenieśli do sieci, zachęcając do dzielenia się podróżami w ramach cyklu „Podróże bez granic – rozgrywki”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.