Pasibus wprowadza limitowaną ofertę: Buffalo Chicken

0
669
Fot.: Materiały prasowe Pasibus

Sieć burgerowni Pasibus wprowadza do swojej oferty letnie nowości zainspirowane kuchnią amerykańską. Wszystkie lokale Pasibus w Polsce serwują już dania z limitowanej oferty Buffalo Chicken.

Podstawą nowego menu są dania z kurczaka w autorskim pikantnym sosie buffalo. Sos jest przygotowywany na bazie fermentowanej papryki chili, pomidorów, soku z limonki, tajskich prażonych płatków chili oraz masła.

Buffalo Chicken Burger jest jednym z dań z nowej oferty. Burger zawiera panierowane polędwiczki kurczaka w sosie buffalo i słodko-kwaśny ogórek. Goście mogą skosztować go w dwóch wariantach – pojedynczym (31,99 zł, w zestawie – 41,99 zł) oraz podwójnym (39,99 zł, w zestawie – 49,99 zł).

Menu uzupełniają Buffalo Chicken Włapy (19,99 zł, w zestawie – 29,99 zł) oraz Buffalo Chicken Fryty (14,99 zł). Dostępny jest także Buffalo Chicken Set (34,99 zł) składający się z panierowanych polędwiczek kurczaka, frytek, mieszanki przypraw, sosu buffalo, sosu różowego, piklowanego ogórka szwedzkiego i czerwonej cebuli. Miłośnicy warzyw mają także możliwość zakupu samodzielnego zestawu piklowanych warzyw (6 zł).

Nowe dania z oferty Buffalo Chicken można zamówić na miejscu we wszystkich restauracjach sieci Pasibus oraz w dostawie, za pośrednictwem strony internetowej burgerowni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.