Rafał Gucia dyrektorem Hotelu Wisła Premium

0
1199
Fot.: LinkedIn/Rafał Gucia

Rafał Gucia został nowym dyrektorem Hotelu Wisła Premium. Wcześniej pracował m.in. w Hotelu Diament w Ustroniu oraz był Dyrektorem generalnym Rezydencji Dwór Polski.

Rafał Gucia o objęciu przez siebie nowego stanowiska poinformował na swoich social mediach kilka dni temu. Jak się okazuje funkcję dyrektora w Hotelu Wisła Premium pełni jednak już od września.

Wisła Premium to 3-gwiazdkowy obiekt położony w Beskidzie Śląskim. Hotel ma na swoim koncie nagrodę Trip Advisor Travellers’ Choice 2019 i 2020.

Nowy dyrektor wiślańskiego obiektu – Rafał Gucia – jest absolwentem Turystyki na AWF-ie Krakowskim. Zaraz po ukończeniu studiów rozpoczął swoją karierę, która już od początku związana była z hotelarstwem. Był zastępcą dyrektora w Hotelu Novotel Centrum w Katowicach, a następnie objął stanowisko dyrektora w Mercure Karpacz Resort. Związany był także z katowickim Best Western Premier oraz Angelo Hotelem. W 2019 roku trafił do hotelu Diament w Ustroniu, gdzie pełnił funkcję dyrektora przez ponad dwa lata.

Oprócz kariery hotelarskiej, Rafał Gucia znany jest także ze swojej drugiej pasji, którą jest dziennikarstwo sportowe. Już od ponad 20 lat jego głos usłyszeć można podczas najważniejszych imprez sportowych, które odbywają się w polskich górach. Gucia może pochwalić się m.in. pełnieniem funkcji spikera podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich. Dużym atutem nowego dyrektora hotelu Wisła Premium jest znajomość języków obcych. Na poziomie zaawansowanym włada bowiem angielskim, niemieckim oraz serbskim, a oprócz tego zna podstawy wielu innych języków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.