Nowa przestrzeń eventowa na mapie Warszawy

0
1134
Event Park to nowy obiekt zlokalizowany na parterze warszawskiego budynku Park Rozwoju. Oferuje ponad czterysta metrów kwadratowych minimalistycznie zaaranżowanej przestrzeni biurowej wraz z niezbędnym zapleczem technicznym.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A składający się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej ponad trzydzieści tysięcy mkw. Event Park, należący do firmy EPP, zlokalizowany jest na parterze w budynku nr 2. Do dyspozycji klientów oddano ponad czterysta metrów kwadratowych całkowicie przeszklonej i minimalistycznie zaaranżowanej przestrzeni.

„Otwarcie przestrzeni eventowej „Event Park” to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju kompleksu biurowego Park Rozwoju, którą konsekwentnie wcielamy w życie od blisko roku. Naszym celem jest stworzenie tutaj najbardziej przyjaznego, otwartego dla wszystkich i zielonego miejsca na mapie Biznesowego Mokotowa. Jestem przekonana, że dzięki uruchomieniu nowej przestrzeni eventowej, Park Rozwoju będzie jeszcze bardziej tętnił życiem, a już dzisiaj zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia tego wyjątkowego miejsca, aby samemu przekonać się o jego potencjale i możliwościach aranżacji” – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing, EPP.

Event Park jest położony przy ul. Konstruktorskiej 12 w okolicy Biznesowego Mokotowa. To miejsce idealne do organizacji zarówno małych eventów, spotkań firmowych, jak i szkoleń czy konferencji. Dwa poziomy umożliwiają naturalne oddzielenie strefy prezentacji, szkolenia czy wykładu od strefy cateringu czy kuluarowych rozmów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.