Pomysł na zewnętrzną atrakcję gastronomiczną

0
1023

Od 15 maja ma być możliwe przyjmowanie gości restauracyjnych w ogródkach na świeżym powietrzu. Część restauracji skorzysta z tej możliwości, część niestety nie. Warto pomyśleć o tym, aby oferta restauracji była niesztampowa i atrakcyjna, aby przyciągnęła gości i zachęcała do powrotu.

Chcielibyśmy na przykładzie Hotelu Lamberton pokazać Wam świetny pomysł na wyróżnienie swojej oferty z tłumu i zaproponowanie gościom oryginalnej kuchni, która idealnie sprawdzi się nie tylko podczas serwisu na świeżym powietrzu, ale na stałe może być atrakcją dla gości.

Już niedługo w Hotelu Lamberton pojawi się Bałkański Grill, który ma wzbogacić wzbogaceniu ofertę Restauracji Letniej. Restauracja z założenia ma lekki, nieformalny charakter – zewnętrzny grill, kraciaste obrusy, orzeźwiające napoje i drinki, leżaki, parasole i dekoracyjne beczki, a teraz jeszcze bałkańskie smaki – to wszystko będzie czekać na Gości, informuje Tomasz Wierzbicki, F&B Manager.

W menu zaplanowane zostały takie klasyki jak pljeskavica, ćevapčići, trybowany kurczak, rumstek czy panierowany ser, ale również jagnięcina, ryby, owoce morza, makarony i inne. Obecnie trwają prace modernizacyjne, a otwarcie planowane jest na połowę czerwca.

Hotel poza głównym budynkiem posiada również Altanę – piękny, wolnostojący, piętrowy obiekt w stylu Hampton, z kominkiem, barem i grillem. Duże przeszklenia oraz wnętrze z białego drewna są bardzo mocnym atutem przy wyborze miejsca dla organizatorów wszelkich wydarzeń.

Altana cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony Młodych Par i organizatorów przyjęć okolicznościowych, jak i organizatorów konferencji. Jednak, zdaniem Zarządu, pozostawało tam pole do wykorzystania. Tak narodził się pomysł utworzenia restauracji, która funkcjonować będzie głównie w sezonie letnim i stanowić będzie uzupełnienie restauracji hotelowej. Restauracja Letnia powstała w 2020 roku, a w tym sezonie uzupełniamy ofertę. – mówi Monika Mróz, Manager ds. Marketingu Hotelu Lamberton.

Zachęcamy do weryfikacji możliwości swoich hoteli i restauracji i tworzenia nowych usług, które pozwolą przyciągnąć gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.