Mistrzostwa Polski Sommelierów 2024

0
445
Fot.: Materiały prasowe Stowarzyszenie Sommelierów Polskich

Stowarzyszenie Sommelierów Polskich zaprasza wszystkich miłośników wina na XXIII edycję Mistrzostw Polski Sommelierów, która odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca w prestiżowych salach Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

To wydarzenie, które już od lat przyciąga tłumy pasjonatów wina oraz profesjonalistów z branży alkoholi, oferując unikalną okazję do poznania najnowszych trendów i najwybitniejszych smaków z całego świata.

Wydarzenie zaczyna się o 18.00, jest biletowane, symboliczna opłata za kieliszek wynosi 20 zł. Bilety są dostępne pod linkiem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/BdS2024

Mistrzostwa Polski Sommelierów są podzielone na trzy ekscytujące etapy: eliminacje, półfinał oraz finał, który będzie transmitowany na profilu Facebook Stowarzyszenia. Podczas finału, trzech najlepszych zawodników zmierzy się na scenie przed publicznością, aby wyłonić zwycięzcę.

Fot.: Materiały prasowe Stowarzyszenie Sommelierów Polskich

To nie tylko rywalizacja, ale także okazja do poszerzenia wiedzy i doświadczenia w świecie wina. Podczas wydarzenia odbędą się seminaria oraz degustacje skierowane zarówno do profesjonalistów z branży alkoholi, jak i do pasjonatów.

31 maja (piątek) odbędzie się degustacja win i alkoholi Bar des Sommeliers, dostępna dla publiczności. To wyjątkowa okazja, aby spróbować wyśmienitych win od renomowanych producentów oraz tych z niewielkich winnic z Polski i całego świata. Wydarzenie rozpocznie się o 18.00, a symboliczna opłata za kieliszek wynosi jedynie 20 złotych.

Fot.: Materiały prasowe Stowarzyszenie Sommelierów Polskich

1 czerwca (sobota) to czas wielkiego finału, który rozpocznie się od degustacji win w formie „walk around”, gdzie swoje produkty zaprezentują partnerzy Mistrzostw. Następnie o godzinie 17.00 rozpocznie się finał konkursu, który jest otwarty dla publiczności, ale wymaga rejestracji.

Finał konkursu zaplanowany jest na 17.00. Udział w finale jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/finalmistrzostwpolskisommelierow2024

O udziale w gali decyduje kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.