Nowe firmy partnerami portalu Horeca Business Club

0
806
W minionym miesiącu do grona dumnych partnerów portalu Horeca Business Club dołączyły firmy Gricard Polska, Gruby Benek, De Care Group, Chef Hunters, Gastro Lokal, a także blog „HACCP dla Ciebie”. Twoja firma również może uzyskać taki status!

Partnerzy portalu Horeca Business Club mogą liczyć na szereg korzyści. To nie tylko obecność loga marki na głównej witrynie (zwiększająca ruch na stronie, tzw. „potencjał trafficowy”), ale przede wszystkim możliwość dotarcia z materiałami promocyjnymi do szerokiej grupy odpowiednio sprofilowanych odbiorców, wśród których znajdują się głównie właściciele, dyrektorzy, managerowie i kierownicy działający w branżach HoReCa, MICE oraz Travel.

 

Ponadto wybrane artykuły promocyjne umieszczane są w cotygodniowym newsletterze kierowanym do ponad 20 tys. subskrybentów. Mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności w przestrzeni internetowej, doczekaliśmy się już pokaźnej grupy wiernych czytelników, co sytuuje stronę www.horecabc.pl w grupie czołowych portali tematycznych. Tylko na przestrzeni ostatniego miesiąca odnotowaliśmy blisko 60 tys. odsłon, z wyraźną tendencją wzrostową w porównaniu z analogicznymi okresami.

Jeśli więc chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej zaistniała w świadomości środowiska branżowego, zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy, a w celu ewentualnego ustalenia szczegółów współpracy skontaktujemy się telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.