Radisson Collection debiutuje w Warszawie

0
1267
Radisson Hotel Group wprowadza markę Radisson Collection do Polski. Warszawski budynek Radisson Blu wkrótce dołączy do portfolio hoteli premium należących do RHG.

Hotele Radisson Collection to obiekty prezentują obiekty innowacyjne nieruchomości położone w najlepszych lokalizacjach. W modernizację i rebranding istniejącego obecnie hotelu Radisson Blu został zainwestowany duży kapitał. Dzięki nowemu, wyjątkowemu wystrojowi wnętrz i dostępnym usługom Radisson Collection Hotel Warsaw będzie oferował gościom doświadczenia na najwyższym poziomie.

„Położony w samym centrum miasta obiekt staje się częścią wyselekcjonowanej grupy 25 hoteli, które dołączyły do sieci Radisson Collection od zeszłego roku. Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność partnerom z firmy Europa Capital, za okazanie zaufania naszej firmie i markom” – mówi Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group.

Radisson Collection będzie oferował ponad trzysta pokoi, apartamentów, a także lobby oraz restauracje.

„Nabycie przez nas i naszego partnera, WX Management Services, budynku Radisson Blu Hotel w 2017 roku jest elementem naszej strategii zarządzania aktywami. Cieszymy się z możliwości rozpoczęcia tego kompleksowego remontu, dzięki któremu Warszawa zyska nowy pięciogwiazdkowy hotel w samym sercu miasta. Stolica Polski jest miejscem często odwiedzanym przez osoby podróżujące biznesowo, a także przez coraz większą liczbę turystów. Dzięki współpracy z Radisson Hotel Group, chcielibyśmy stworzyć nowoczesny, dopasowany do ich potrzeb hotel, który jednocześnie będzie odzwierciedlać dynamizm tej metropolii” – stwierdza James Pennington, dyrektor w Europa Capital.

Otwarcie Radisson Collection Hotel Warsaw zaplanowano w maju. Obiekt będzie obsługiwany przez Radisson Hospitality AB w ramach umowy międzynarodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.