Kup bilet na Gastro Meeting i wesprzyj szczytny cel!

0
756
Redakcja portalu Horeca Business Club wraz z organizatorami konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition nie pozostają obojętni wobec informacji o poważnych problemach zdrowotnych żony Michała Bałazego. Połowa dochodów z biletów na poniedziałkowy event, zakupionych od dnia dzisiejszego, zostanie przekazana na zbiórkę organizowaną przez cenionego mistrza kuchni. Gorąco zachęcamy zatem przedstawicieli branży gastronomicznej do rezerwacji kart wstępu i tym samym wsparcia rodziny Bałazych!

Walka Pani Agnieszki z nowotworem, ale i czasem wciąż trwa. Suma funduszy zebranych na operacje stale rośnie, jednak na to, aby bezpowrotnie rozprawić się z chorobą potrzeba zdecydowanie więcej pieniędzy. Po procesie hospitalizacji szanse na przeżycie małżonki Michała Bałazego diametralnie wzrosną, zatem liczy się absolutnie każda przekazana złotówka.

Organizatorzy listopadowej konferencji biznesowej Gastro Meeting postanowili dołożyć także swoją cegiełkę i przekazać na ten szczytny cel połowę środków od każdego zakupionego przez Państwa biletu na najbliższy event, który odbędzie się 19 listopada w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton. Do czwartku włącznie cena regularna wejściówki wynosi 199 PLN, a po tym okresie wzrośnie do 399 PLN. Dla osób, które zdecydują się zakupić kartę wstępu i w ten sposób również pomóc rodzinie Bałazych, przewidziano rabat w wysokości 10% !

KOD RABATOWY: POMAGAM

Przypominamy, że aktualnie na leczenie Pani Agnieszki zebrano już łącznie ponad 20 tys. złotych. Do przeprowadzenia koniecznych zabiegów, m.in. usunięcia piersi, specjalistycznej rehabilitacji, przygotowania do kolejnych operacji oraz usunięcia jajników ze względu na hormonalność nowotworu, potrzeba kwoty blisko trzykrotnie większej.

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się tego dokonać!

Zachęcamy więc do błyskawicznej rezerwacji biletów za pomocą platformy Evenea!Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym godzinowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.