„Kuchnia za Ścianą” otwiera nowy punkt. Dla pierwszych klientów obiad za 1 zł!

0
1247
Sieć restauracji „Kuchnia za Ścianą” szykuje się właśnie do otwarcia nowego lokalu z barem mlecznym – tym razem na Pradze Północ, przy placu Hallera. Uroczysta inauguracja nastąpi w najbliższą środę 21 marca. Dla pierwszych stu klientów przygotowano wyjątkową promocję – możliwość skonsumowania obiadu za symboliczną złotówkę!

W menu nowego lokalu znajdziemy zarówno dania na wagę (2,69zł/100g, najtaniej w Warszawie!), jak i tradycyjne potrawy serwowane przez większość barów mlecznych, a więc naleśniki czy pierogi.

Źródło: www.kuchniazasciana.pl

Elementem wyróżniającym Sieć „Kuchnia za Ścianą” są świeże, naturalne składniki. Każdego ranka do wszystkich lokali dostarczany jest zapas sezonowych produktów, z których kucharze przygotowują dania całkowicie od podstaw. Menu aktualizowane jest codziennie, a klient ma możliwość dowolnego łącznia dania i dodatków. Sam decyduje również, ile będzie ważył posiłek, za który zapłaci. Nie zapomniano także o specjalnej ofercie dla wegetarian.

Reklama

W środę o godzinie 10:00 nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi. Swoją obecność na inauguracji lokalu zapowiedział Burmistrz Dzielnicy Praga–Północ m.st. Warszawy Wojciech Zabłocki, Radna Dzielnicy Teresa Mioduszewska oraz inni lokalni rajcowie.

Premierowe zamówienia będzie można składać od godziny 12. Dla stu pierwszych klientów właściciele przewidzieli atrakcyjny rabat, o którym szerzej na profilach Sieci „Kuchnia za Ścianą” w mediach społecznościowych.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!