Air France otworzył ekskluzywną poczekalnię

0
1227
Na paryskim lotnisku Charlesa de Gaulle’a oddano do użytku nowy salon biznesowy linii Air France. Poczekalnia ma powierzchnię 3200 m2 i mieści się w hali L terminala 2E.

Nowo otwarta strefa przeznaczona jest dla wyjątkowych klientów linii. Całość podzielona jest na kilka sekcji, które łącznie mogą pomieścić w tym samym czasie nawet 540 gości. Projekt poczekalni wykonał francuski artysta Mathieu Lehanneur. W ramach salonu oferowana będzie klientom strefa spa&wellness, sekcja dla dzieci, restauracja i bar.

Przy wejściu do poczekalni umieszczono interaktywne ekrany, na których goście będą mogli zorientować się w ofertach strefy, zobaczyć jej plan i zaplanować swój pobyt. W strefie gastronomicznej czeka na odwiedzających „Stół smakoszy”, czyli restauracja, w której szef kuchni przygotowuje potrawy na oczach gości, a także bar „Le Balcon” o powierzchni 160 m2, który zlokalizowano w pomieszczeniu o zakrzywionej strukturze z lustrzanym sufitem. Całe wnętrze jest bardzo klimatyczne, stylowe i nowoczesne.

Strefa wellness zajmuje powierzchnię ponad 550 m2 i oferuje jedne z najlepszych usług. Goście mogą zrelaksować się w saunach, skorzystać z ofert SPA i Detoxu w barze. Ponadto wydzielone zostały też strefy prywatne, takie jak: „Le Club”, w której można odizolować się od reszty otoczenia i skupić się na pracy czy spotkaniu, oraz „Le Petit Salon”, czyli strefa ciszy, w której obowiązuje wyciszenie telefonów komórkowych. Usługa „At Your Service” obejmuje natomiast indywidualną asystę pracowników Air France.

Strefa dla dzieci przygotowana jest w przytulnym i wesoło udekorowanym pomieszczeniu. Wyposażenie zawiera konsole do gier najnowszej generacji, ekrany dotykowe oraz wiele interaktywnych zabawek.

Nowa poczekalnia dostępna jest tylko dla tych klientów, którzy posiadają specjalne uprawnienia. Są to posiadacze biletów Air France w klasie biznes oraz członkowie programu Flying Blue na wyższych poziomach, którzy podróżują na trasach międzykontynentalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.