Kraków zorganizuje konferencję dla przewodników i pilotów wycieczek

0
954
Branżowe wydarzenie, którego organizatorami są Wydział Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz tamtejszy magistrat, zostało zaplanowane na 6 grudnia w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa.

Tematem tegorocznej konferencji będzie „Rynek pracy przewodników turystycznych, pilotów wycieczek i animatorów czasu wolnego”. Celem eventu jest zaprezentowanie turystycznego rynku pracy oraz stworzenie platformy dyskusyjnej umożliwiającej debatę o uwarunkowaniach i modyfikacjach zasad świadczenia usług.

Grudniowa konferencja będzie podzielona na dwie części. W pierwszej odbędzie się prezentacja wyników badań nad usługami przewodników w stolicy Małopolski, stanowiąca wprowadzenie do dyskusji nad organizacją tych usług. W drugiej części zaprezentowane zostaną z kolei wyniki ogólnopolskich badań nad rynkiem pracy przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

Za udział w spotkaniu obowiązywać będzie opłata w wysokości 100 PLN. Zgłoszenia można wysyłać do 15 września na specjalny adres mailowy krakowskiego AWF-u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.