[Hotel Meeting ONLINE] Zapraszamy na majową edycję konferencji!

0
887

Sytuacja epidemiczna w Polsce spowodowała, że nie możemy zorganizować konferencji w terminie czerwcowym. Aby dostosować się do panujących realiów i mimo wszystko przekazać uczestnikom wiedzę merytoryczną organizujemy konferencję ONLINE. Zapraszamy Państwa na 3 dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 26 maja. Jeden bilet dla całego Zespołu!

Zaplanowaliśmy szereg prezentacji, możliwość udziału w grupach dyskusyjnych i warsztatach. Całość tematyki trzydniowego spotkania poświęcona będzie dostosowaniu hoteli do nowej rzeczywistości. Nasi eksperci będą mówić o  zmianie podejścia do obsługi gości, a także o tym,  goście będą zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo w danym obiekcie i to będzie najważniejszym kryterium co do wyboru miejsca pobytu.  Prelegenci porozmawiamy z uczestnikami o marketingu i strategii cen, i o tym jak w tej chwili wygląda sprzedaż. Nie zabraknie tematów o motywacji zespołu, i o tym jak w tym trudnym czasie ze swoim zespołem rozmawiać.

Już wkrótce przedstawimy pełny program konferencji wraz z linkiem do rejestracji. Zachęcamy do śledzenia portalu horecabc.pl i naszych fanpage na Facebook’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.