[Hotel Meeting ONLINE] Zapraszamy na majową edycję konferencji!

0
213

Sytuacja epidemiczna w Polsce spowodowała, że nie możemy zorganizować konferencji w terminie czerwcowym. Aby dostosować się do panujących realiów i mimo wszystko przekazać uczestnikom wiedzę merytoryczną organizujemy konferencję ONLINE. Zapraszamy Państwa na 3 dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 26 maja. Jeden bilet dla całego Zespołu!

Zaplanowaliśmy szereg prezentacji, możliwość udziału w grupach dyskusyjnych i warsztatach. Całość tematyki trzydniowego spotkania poświęcona będzie dostosowaniu hoteli do nowej rzeczywistości. Nasi eksperci będą mówić o  zmianie podejścia do obsługi gości, a także o tym,  goście będą zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo w danym obiekcie i to będzie najważniejszym kryterium co do wyboru miejsca pobytu.  Prelegenci porozmawiamy z uczestnikami o marketingu i strategii cen, i o tym jak w tej chwili wygląda sprzedaż. Nie zabraknie tematów o motywacji zespołu, i o tym jak w tym trudnym czasie ze swoim zespołem rozmawiać.

Już wkrótce przedstawimy pełny program konferencji wraz z linkiem do rejestracji. Zachęcamy do śledzenia portalu horecabc.pl i naszych fanpage na Facebook’u.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.