Kolejne spotkanie z cyklu „Be2Beat…” w Hulakula

0
1384
Hulakula wraz z portalem MeetingPlanner ponownie zapraszają na Be2Beat – spotkanie pracowników sektora eventowego, reklamowego oraz mediów, połączone z branżowym turniejem bowlingowym.

Już w środę 3 października przedstawiciele poszczególnych branż będą mogli ponownie spotkać się w Rozrywkowym Centrum Miasta – Hulakula. Ubiegłoroczny sukces eventu skłonił organizatorów do kontynuowania autorskiego projektu.

Główną atrakcją „Be2Beat…” będzie branżowy turniej bowlingowy. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił oraz zmierzyć się z przedstawicielami innych sektorów lub współpracownikami w popularnej grze w kręgle. Organizator przygotował pokaźną pulę nagród. Zwycięska drużyna otrzyma bowiem voucher o wartości 10 000 zł do wykorzystania w Hulakula.

Oprócz rywalizacji sportowej, na gości będą czekały także inne atrakcje. W programie przewidziane są m.in. laserowy paintball, warsztaty barmańskie, VR, escape room, armwrestling z Mistrzem Polski, zawody w najsilniejszym uderzeniu, basketball, czy wyścigi VR. O oprawę muzyczną zadbają Filip Lato oraz zespół Zouzy. Event poprowadzi natomiast znany prezenter radiowej Eski – Krzysztof „Jankes” Jankowski.

„Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula!” – zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Zaproszeniem objęci są planiści spotkań korporacyjnych, przedstawiciele agencji eventowych, reklamowych i marketingowych, biur podróży i agencji incentive, stowarzyszeń, organizatorów konferencji i kongresów, a także mediów branżowych (marketing, reklama, MICE). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wymagana jest jedynie rejestracja uczestników wydarzenia oraz drużyn startujących w turnieju bowlingowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.