Bezpłatne szkolenia dla kucharzy

0
1250

Szefowie kuchni RATIONAL ponownie zapraszają na pokazy i szkolenia w showroomie.

Zaprezentują w jaki sposób nowoczesny piec konwekcyjno-parowy iCombi Pro wyznacza nowy standard wydajności, elastyczności i prostoty. Wszystko to w miłej atmosferze, a dzięki szczegółowym wyjaśnieniom, żywym przykładom i przekonującym rezultatom uczestnicy poznają pełen zakres możliwości rozwoju swojego biznesu.

Warto na nowo przemyśleć menu i być może usunąć jedną lub dwie pozycje, ponieważ nie można mieć tylu gości, ilu kiedyś – ze względu na zasady dotyczące dystansu i przepisy dotyczące higieny. Pojawia się też wyzwanie związane z dostępnością pracowników. W związku z tym dobrym pomysłem może być skupienie się na daniach, które goście uwielbiają. A może jest potrzeba zmiany procesów produkcyjnych. Producenci kuchni, tacy jak Rational, pokazują, jak to się robi, właśnie podczas bezpłatnych wydarzeń na żywo.

Goście będą ustawiać się w kolejce, ponieważ nie pragną niczego poza pysznym posiłkiem i kameralnym spotkaniem z rodziną i przyjaciółmi. Szukając więcej inspiracji, warto poznać urządzenie iCombi Pro.

Od czerwca na stronie https://www.rational-online.com/ w zakładce Pokazy można bezpośrednio zapisać się i w wybranym terminie i miejscu zapoznać z prawdziwą inteligencją, ale także otrzymać przydatne wskazówki i porady dotyczące codziennego życia w kuchni. Wydarzenia są bezpłatne dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje profesjonalne kuchnie i szukają sprzętu najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.