Bezpłatne szkolenia dla kucharzy

0
449

Szefowie kuchni RATIONAL ponownie zapraszają na pokazy i szkolenia w showroomie.

Zaprezentują w jaki sposób nowoczesny piec konwekcyjno-parowy iCombi Pro wyznacza nowy standard wydajności, elastyczności i prostoty. Wszystko to w miłej atmosferze, a dzięki szczegółowym wyjaśnieniom, żywym przykładom i przekonującym rezultatom uczestnicy poznają pełen zakres możliwości rozwoju swojego biznesu.

Reklama

Warto na nowo przemyśleć menu i być może usunąć jedną lub dwie pozycje, ponieważ nie można mieć tylu gości, ilu kiedyś – ze względu na zasady dotyczące dystansu i przepisy dotyczące higieny. Pojawia się też wyzwanie związane z dostępnością pracowników. W związku z tym dobrym pomysłem może być skupienie się na daniach, które goście uwielbiają. A może jest potrzeba zmiany procesów produkcyjnych. Producenci kuchni, tacy jak Rational, pokazują, jak to się robi, właśnie podczas bezpłatnych wydarzeń na żywo.

Goście będą ustawiać się w kolejce, ponieważ nie pragną niczego poza pysznym posiłkiem i kameralnym spotkaniem z rodziną i przyjaciółmi. Szukając więcej inspiracji, warto poznać urządzenie iCombi Pro.

Od czerwca na stronie https://www.rational-online.com/ w zakładce Pokazy można bezpośrednio zapisać się i w wybranym terminie i miejscu zapoznać z prawdziwą inteligencją, ale także otrzymać przydatne wskazówki i porady dotyczące codziennego życia w kuchni. Wydarzenia są bezpłatne dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje profesjonalne kuchnie i szukają sprzętu najwyższej jakości.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.