Najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech

0
1043

Za sprawą ALL – Accor Live Limitless, czyli połączenia programu lojalnościowego z ogólnoświatową platformą lifestyle’ową, Accor gwarantuje doświadczenia, które wykraczają poza obręb hoteli należących do Grupy. Można powiedzieć, że w najnowszej promocji ALL granicą jest niebo. We współpracy z Zugspitze-Top of Germany na płaskowyżu Zugspitzplatt powstał kompletny pokój hotelowy.

Przenocowanie w nim jest jednak niemożliwe. Zamiast tego ci, którzy dotrą do szklanej konstrukcji, zostaną nagrodzeni 500 punktami ALL, które można wymienić podczas następnego pobytu w jednym z hoteli Grupy Accor.

Na odwiedzających Zugspitze, oprócz niezliczonych szczytów na granicy niemiecko-austriackiej, czeka od teraz kolejna, godna podziwu atrakcja. W ramach ALL, programu lojalnościowego Accor i zarazem ogólnoświatowej platformy lifestyle’owej, w przyciągającej wzrok szklanej gablocie na Zugspitzplatt, skonstruowany został najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech. Wnętrze, w skład którego wchodzą oryginalne meble hotelowe, wywodzi się z marki Novotel, od której Grupa rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu.

Choć rozpościerający się widok jest na najwyższym poziomie, a przy tym jest prawdopodobnie najlepszym widokiem w Niemczech, noc spędzona w tym pokoju pozostanie jedynie marzeniem. Jednakże ci, którzy dotrą do niego, zostaną nagrodzeni. Kod QR na szklanych ścianach zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń i kolekcjonerów punktów do zarejestrowania się w programie lojalnościowym Accor i zdobycia pierwszych 500 punktów. Można je wykorzystać od razu podczas następnego pobytu w jednym z ponad 5100 hoteli Accor na całym świecie, na przykład w monachijskich filiach lub w Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.