Otwarcie nowego zakładu Salesianer Miettex już w tę środę

0
1577
Nowoczesne urządzenia, prawie 2000 m2 powierzchni i ponad 200 tysięcy kilogramów prania miesięcznie – a to dopiero początek! Firma Salesianer Miettex otwiera w Konstantynowie Łódzkim swoją pierwszą pralnię w Polsce. Ceremonia inauguracji obiektu odbędzie się 19 września.

Kompleksowo zmodernizowany zakład przejętej na początku roku pralni przemysłowej THORAX pozwoli na znaczne zwiększenie wydajności oraz umocnienie pozycji firmy w regionie centralnej Polski w zakresie dostarczania bielizny hotelowej oraz ubrań roboczych. Nowoczesny park maszynowy znajdujący się pod Łodzią pozwoli na wydajne pranie zgodne z najwyższymi standardami zachowania i utrzymania higieny oraz dbania o środowisko naturalne. W konstantynowskim oddziale firmy zatrudnienie znajdzie ponad 100 osób.

Rodzinne przedsiębiorstwo, kierowane obecnie przez trzecie pokolenie właścicieli, zostało założone w 1916 roku w Wiedniu. Aktualnie zatrudnia ponad 3250 pracowników w 11 krajach Europy, a 29 fabryk firmy dysponuje łączną wydajnością ponad 545 ton dziennie. Salesianer Miettex jest obecny na polskim rynku od trzech lat. Roczny obrót spółki wynosi obecnie 220,7 mln €. Dzięki zbudowaniu szerokiej bazy klientów Polska stała się dla firmy bardzo ważnym rynkiem, na którym chce się dynamicznie rozwijać.

Serdecznie zapraszamy Państwa na ceremonię otwarcia pralni Salesianer Miettex, które odbędzie się 19 września. Wydarzenie podzielone będzie na dwie części: pierwsza z nich odbędzie się na terenie firmy w Konstantynowie Łódzkim, druga zaś w łódzkim hotelu Andel’s. Tam też odbędzie się konferencja prasowa z udziałem właściciela firmy Thomasa Krautschneidera oraz Prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Szczegółowy harmonogram otwarcia Pralni Salesianer Miettex 19.09.2018 r.:
10:30 – rozpoczęcie uroczystości na terenie pralni w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Górnej 74; zwiedzanie zakładu, uroczyste przecięcie wstęgi, błogosławieństwo.
12:00 – konferencja prasowa w Hotelu Andel’s w Łodzi przy ul. Ogrodowej 17. W konferencji prasowej udział wezmą: właściciel firmy Thomas Krautschneider, Dr. Victor Ioane i Dušan Kalinić z polskiego oddział firmy oraz Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Konferencja prasowa odbywać się będzie w języku angielskim oraz polskim; konferencję na język polski tłumaczyć będzie tłumacz symultaniczny.
12:20 – rozpoczęcie uroczystości, powitanie gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.