Arche rozwija segment condo w Polsce Centralnej

0
962
Oficjalne otwarcie obiektu w Lublinie nie było jedynym zaplanowanym przez Grupę Arche w bieżącym miesiącu. W miniony wtorek oddano do użytku kolejną inwestycję hotelarską w systemie condo. W świątecznym anturażu zainaugurowano funkcjonalny Arche Residence w Łodzi.

Arche Residence Łódź oferuje swoim klientom 223 jednostki – apartamenty do wynajęcia zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego, co jest dogodnym rozwiązaniem dla osób zamierzających zostać w mieście na dłużej. W obiekcie znajdują się lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe – każdy wyposażony w pełny sprzęt kuchenny oraz łazienkę. Do dyspozycji gości pozostają również balkon i loggia, a w części wspólnej winda oraz garaż podziemny.

Obiekt znajduje się przy ul. Jana Matejki 11. Okolica uznawana jest za niezwykle czarującą, a to za sprawą otaczającej z każdej strony zieleni. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie, baseny, a także świątynie, centrum medyczne i parki miejskie, co zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie w tej części Łodzi. Dodatkowym atutem lokalizacji jest niezbyty duża odległość do ośrodków akademickich. W pobliżu swoje siedziby mają wydziały Prawa i Administracji, Chemii, Biologii i Ochrony Środowiska, Matematyki i Informatyki oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej. Jest to również atrakcyjne miejsce dla ludzi pracujących, wszak po drugiej stronie ulicy znajduje się jeden z najnowocześniejszych biurowców w Łodzi – Green Horizon.

Źródło: Arche

W tym roku Grupa Arche zainaugurowała 5 nowych obiektów hotelarskich – poza wspomnianymi w Lublinie i Łodzi, także Arche Hotel Krakowska, Arche Hotel Poloneza i Koszary Arche Hotel. W przyszłym roku planowane są kolejne otwarcia, m.in. w Warszawie, Pile, czy Żninie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.