Grupa Arche otworzyła kolejny hotel w stolicy

0
1157
Początek jesieni przyniósł inaugurację kolejnego obiektu Grupy Arche. Czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska oferuje gościom 344 pokoje, w tym 13 apartamentów, a także 15 sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 1,7 tys. m2. Sprzedaż pokoi odbywa się w systemie condo z uwzględnieniem podziału zysków.

Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, komfortowy, inspirowany stylem ArtDeco obiekt zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy biznesowej na pograniczu dzielnic Ochota i Włochy. Oddalony jest zaledwie 4 km od Lotniska Chopina i 7 km od centrum stolicy. Goście mogą wybierać spośród pokojów jednoosobowych o powierzchni od 16 do 23 m2, dwuosobowych w przedziale 24-31 m2 oraz apartamentów od 42 do 62 m2. Na imponującą powierzchnię konferencyjną (1700 m2) składa się natomiast 15 sal umieszczonych na pierwszym piętrze. Największa sala może pomieścić ok. 700 osób, zaś powierzchnia balowa, z szerokimi możliwościami logistycznymi i technicznymi (aż 5 metrów wysokości), wynosi 1000 m2.

Obecnie standardowe pokoje można zarezerwować w preferencyjnej cenie 384 zł. Pobyt umilą gościom restauracja Impresja, mogąca pomieścić 250 osób, bar w centralnej części restauracji, cukiernia z autorskimi wypiekami oraz bogata strefa wellness (dwa gabinety masażu, gabinet kosmetyczny oraz całodobowy pokój fitness).

Arche Hotel Krakowska jest trzecim obiektem, który przedsiębiorstwo zarządzane przez Władysława Grochowskiego otworzyło w bieżącym roku. Niedawno zainaugurowano Arche Hotel Poloneza na Ursynowie (150 pokoi) oraz Klasztor Góra Kalwaria pod Warszawą (82 pokoje). Na przestrzeni najbliższych tygodni pierwszych gości przyjmie z kolei premierowy obiekt tej Grupy w Lublinie. Rozpoczęły się także prace nad wzniesieniem Arche Hotel Piła (166 pokoi).

W 2018 roku zostało uruchomionych już osiem hoteli i aparthoteli pod szyldem Arche, które łącznie oferują 1700 pokoi. To jednak nie koniec hotelowej ofensywy stołecznej firmy, która w przyszłym roku odda do użytku Arche Hotel Geologiczna (70 pokoi), a w różnych fazach realizacji znajdują się kolejne obiekty we Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Białymstoku oraz Żninie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.