Grupa Arche uruchomi kolejny condohotel w Warszawie

1
1150
Po inauguracji dwóch stołecznych hoteli Arche w systemie condo, przyszedł czas na budowę trzeciego, który zlokalizowany będzie w dzielnicy Włochy. Ukończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Ostatnio do użytku zostały oddane dwa hotele Grupy Arche w Warszawie – Hotel Poloneza i Hotel Krakowska. Trwa budowa kolejnego obiektu pod nazwą Geologiczna. Nowy hotel będzie liczył 70 pokoi z 235 miejscami noclegowymi przystosowanymi głównie dla gości biznesowych. Oprócz pokoi jedno i dwuosobowych, będzie można wypocząć w apartamentach z aneksami kuchennymi, co jest ukłonem w kierunku osób planujących dłuższy pobyt.

Arche Hotel Geologiczna powstanie w sześciopiętrowym budynku, którego wnętrza będą odznaczać się minimalizmem i elementami stylu art deco. Nowoczesny obiekt odda do użytku pokoje w standardzie trzygwiazdkowym. Geologiczna będzie dysponować również kompleksem odnowy biologicznej, dogodnym SPA i strefą fitness, a w strefie gastronomicznej barem serwującym śniadania i przekąski.

Źródło: Arche Deweloper

Z myślą o gościach biznesowych zaprojektowano natomiast wielofunkcyjne centrum konferencyjne wyposażone w obszerne foyer z dostępem do światła dziennego. W skład centrum wejdą 3 sale na parterze i dwie na wyższych kondygnacjach.

Grupa Arche jest prekursorem aparthoteli w największych aglomeracjach miejskich. Stołeczny deweloper zajmuje się ich budową, sprzedażą oraz zarządzaniem. Arche jako pierwsza ze spółek zrealizowała hotel w formule condo, który został oddany do użytku przed siedmioma laty. Obecnie, jako lider rynku w tym segmencie, ma w planach kolejne inwestycje, m.in. w Częstochowie, Lublinie, Łodzi i Pile.

1 KOMENTARZ

  1. Świetny styl! Uwielbiam minimalizm! Condohotele zyskują popularność, tylko czy wszystkie będą urządzane w ten sposób? Ostatnio czytałem o wykorzystaniu stylu minimalistycznego, ale z elementami folkloru, bodajże Condohotel Solina. Równie zapadające w pamięci wnętrza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.