Agnieszka Wilczyńska menedżerką finansową Leonardo Hotels Polska

0
558
Fot.: Materiały prasowe Leonardo Hotels Polska

Agnieszka Wilczyńska dołączyła do zespołu Leonardo Hotels Polska, obejmując stanowisko finance managera od października 2023 roku.

Posiadając ponad 14-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz tytuł biegłego rewidenta, jest znaczącym nabytkiem dla grupy. Wilczyńska swoje kompetencje rozwijała w międzynarodowej firmie audytorskiej Deloitte, by później objąć pozycję dyrektora finansowego w hotelach Radisson Hotel Group w Krakowie, a następnie kontrolera finansowego na rejon całej Polski.

Jej przyjście do Leonardo Hotels Polska zbiega się z planem rozwoju marki na polskim rynku. Wilczyńska będzie odpowiedzialna za planowanie budżetów, realizację strategii finansowej, doradztwo operacyjne, a także zarządzanie ryzykiem i adaptację do rynkowych wyzwań.

Agnieszka Wilczyńska wypowiedziała się na temat swojej nowej roli: „Znaczną część swojej kariery spędziłam w branży hotelarskiej. Cieszę się, że swoje doświadczenie będę mogła wykorzystać na zupełnie nowym polu, w branży, którą tak dobrze znam. Leonardo Hotels jest w fazie intensywnego rozwoju i właśnie między innymi ta dynamiczna perspektywa skłoniła mnie do nawiązania współpracy z marką. Liczę, że zdobyta przeze mnie wiedza pomoże przygotować Grupę do dalszej ekspansji. Elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki gospodarcze, dopasowanie strategii do aktualnych trendów na rynku to klucz do optymalizacji wyników.”

Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager Poland, dodała: „Agnieszka Wilczyńska to nie tylko nowa twarz w zespole kierowniczym, ale przede wszystkim doświadczony manager i jeden z filarów działalności grupy Leonardo Hotels Polska. Wierzymy, że nowa Finance Manager przyczyni się do wzrostu całej sieci.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.