Dyrektor kompleksu Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA już mianowany

0
2204
W tym miesiącu oficjalnie ogłoszono, kto będzie zarządzał efektownym kompleksem Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA. Stanowisko Dyrektora powstającego w stolicy polskich Tatr obiektu zostało powierzone Tomaszowi Bursztynowiczowi.

Swoją przygodę z hotelarstwem Bursztynowicz rozpoczął w 2007 roku, podejmując zatrudnienie w renomowanym stołecznym hotelu Jan III Sobieski. Pierwsze kroki stawiał w dziale housekeepingu. W 2012 roku zmienił miejsce pracy na Hotel Puławska Residence, by po nieco ponad półtora roku przenieść się do Hotelu Arłamów. W malowniczo osadzonym obiekcie w Bieszczadach spędził niespełna 2,5 roku, pełniąc funkcję Housekeeping/Laundry Managera. Od trzech lat pracuje jako Dyrektor Pionu Hotelowego w pięciogwiazdkowym kompleksie Nosalowy Dwór Resort & Spa.

Powstający obiekt Nosalowy Park Luxury Hotel & SPA będzie mieścił się przy ul. Kościuszki 8, a jego otwarcie przewidziano na czwarty kwartał 2019 roku. W ofercie znajdować się będzie 140 apartamentów. Dodatkowo goście otrzymają do dyspozycji strefę Spa & Wellness, salę fintess, dwie restauracje oraz sale konferencyjne. Lokalizacja hotelu jest bardzo atrakcyjna – ok 500 m od kojarzonych z Zakopanem Krupówek. Imponujący będzie także widok z okien na pasmo Tatr, Giewont i Gubałówkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.