Kolejna edycja Targów TT Warsaw już tej jesieni

0
1330
W dniach 22-24 listopada odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie krajowe oraz zagraniczne firmy turystyczne będą miały okazję nawiązać liczne, ważne kontakty biznesowe. To bezdyskusyjnie jedna z najważniejszych dla całej krajowej branży impreza targowa.

Targi TT Warsaw dzięki swej renomie zyskały wielu prestiżowych Patronów Honorowych: Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki, Jan Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ireneusz Raś – Przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Robert Andrzejczyk – Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Paweł Niewiadomski – Prezes Polskiej Izby Turystyki. W tym roku nowym partnerem imprezy jest także ECTAA, czyli Europejska Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej.

Aby wziąć udział w Targach, należy przesłać zeskanowaną umowę uczestnictwa i załączniki pocztą elektroniczną, następnie po dwa oryginały pocztą tradycyjną i czekać na potwierdzenie uczestnictwa przez organizatora.

Poprzedniej edycji TT Warsaw towarzyszył bogaty program spotkań i dyskusji branżowych. Zeszłoroczne Targi zostały ocenione przez wystawców jako bardzo udane. Powodem do zadowolenia była z pewnością duża liczba odwiedzających – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.