Radisson Hotel Group rozpoczyna kampanię rekrutacyjną

0
1045

Radisson Hotel Group rozpoczyna kampanię rekrutacyjną, aby przyciągnąć talenty na ponad 1 500 wakatów i świętuje trzecią rocznicę Radisson Academy

Radisson Hotel Group rozpoczyna nową kampanię rekrutacyjną, której celem jest przyciągnięcie talentów do dynamicznego zespołu „Moment Makers”. Kampania podkreśla szersze możliwości rozwoju kariery w całej Grupie, która chce powiększyć swój zespół o ponad 1500 osób w regionie EMEA i APAC. Od początku roku 2022 Grupa otrzymała ponad 100 000 zgłoszeń. W maju tego roku Radisson Hotel Group będzie obchodzić trzecią rocznicę Radisson Academy, programu szkoleniowo-rozwojowego Grupy, oferującego ponad 2500 seminariów online, wirtualnych i na żywo, kontynuując swoje podstawowe przekonanie „My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas”.

Radisson Hotel Group, zamierza zwiększyć liczbę stanowisk o ponad 1500 w swoich zespołach w regionie EMEA i APAC, koncentrując się na stanowiskach Front of House i F&B w kluczowych lokalizacjach, rozszerzając swoją ofertę restauracyjną oraz w miarę jak świat podróży wychodzi z pandemii COVID-19. Radisson Hotel Group, posiadająca ponad 1700 hoteli w eksploatacji i rozwoju, przedstawiła niedawno swoje prognozy, które zakładają otwarcie 15 000 pokoi i podpisanie umów na 330 hoteli w regionie EMEA i APAC w 2022 roku.

Nowi członkowie zespołu będą mogli korzystać z nieporównywalnych możliwości nauki i doświadczeń w zabawnym, dynamicznym i zróżnicowanym kulturowo środowisku pracy, wyjątkowych możliwości podróżowania po całym świecie z ekskluzywnymi stawkami dla pracowników stałych i tymczasowych, ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w obiektach Radisson Hotel Group, bezpłatnych posiłków, bezpłatne korzystanie z obiektów rekreacyjnych, basenu i siłowni poza godzinami szczytu i w stosownych przypadkach, a także spersonalizowane plany rozwoju wspierane przez program uczenia się i rozwoju Grupy, Radisson Academy, który pomaga talentom z pasją do hotelarstwa rozpocząć karierę, rozwijać umiejętności i realizować marzenia.

Założona w 2019 roku, Radisson Academy zapewnia możliwości nauki i rozwoju w trzech głównych formatach, online, na żywo i w miejscu pracy, zaprojektowanych tak, aby wyposażyć członków zespołu w umiejętności kluczowe dla rozwoju zawodowego, aby zwiększyć ich potencjał poprzez zindywidualizowane programy szkoleniowe skoncentrowane na umożliwieniu indywidualnego rozwoju od pierwszego dnia, oraz aby stworzyć silną kulturę wydajności, z których wszystkie odgrywają ważną rolę w ułatwianiu rozwoju kariery na wszystkich poziomach. Grupa nawiązała współpracę z firmą Typsy, wiodącym dostawcą filmów szkoleniowych prowadzonych przez ekspertów z branży hotelarskiej, aby rozszerzyć swoją ofertę w zakresie budowania umiejętności.

W 2020 roku, kiedy świat zmienił się na wirtualny podczas pandemii, Radisson Hotel Group rozszerzyła swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając Radisson Academy Virtual. Radisson Academy Virtual oferuje członkom zespołu nie tylko elastyczność wirtualnie prowadzonych sesji eksperckich, ale także możliwość nawiązywania kontaktów i dzielenia się najlepszymi praktykami z kolegami z hoteli na całym świecie oraz budowania wewnętrznych społeczności edukacyjnych. Od 2020 roku Grupa oferuje co miesiąc jedno nowe szkolenie wirtualne w oparciu o potrzeby zespołów, wynikające z informacji zwrotnych uzyskanych w ankietach, a obecnie obejmuje ponad 65 sesji szkoleniowych. Oferta kursów Radisson Academy wzrosła dziesięciokrotnie w ciągu ostatnich trzech lat i jest obecnie oferowana nawet w 14 różnych językach, aby szkolić i rozwijać następną generację międzynarodowych hotelarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.