Dziś obchodzimy Dzień Hotelarza!

0
570

Dziś obchodzimy Dzień Hotelarza! Każdemu, bez wyjątku, życzymy hoteli pełnych gości, codziennych konferencji, najwyższych ocen, a przede wszystkim nieustającej przyjemności czerpanej z pracy w tej branży!

Spotykamy się dziś na imprezie „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza, która odbędzie się w czwartek 29 lipca 2021 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Wydarzenie jak co roku zorganizował Karol Weber za co należą się wielkie podziękowania, ale należy wspomnieć także tych, którzy zaangażowali się w różny sposób, aby ten dzień był wyjątkowy. My również dołożyliśmy kolejny raz swój mały kamyczek do tego wydarzenia komunikując Wam kolejne informacje organizacyjne.

Dlatego w imieniu Karola dziękujemy wszystkich partnerom i sponsorom tego wydarzenia. Dzięki nim będziemy mogli się spotkać i w świetnej atmosferze świętować ten dzień. To również czas na wspólne rozmowy nie tylko o branży. Na codzień dużo rozmawiamy na różnych kanałach online, jednak dziś będziemy mogli znajomości online zamienić na rozmowę na żywo!

Reklama

Wszystkiego najlepszego Hotelarze!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!