Caffè Vergnano otworzyło oficjalny polski sklep internetowy!

0
1121

Najstarsza palarnia kawy we Włoszech postawiła kolejny krok w rozwoju na polskim rynku. Caffè Vergnano uruchomiło oficjalny sklep internetowy, w którym dostępny jest szeroki wybór produktów z portfolio włoskiej marki. Konsumenci w Polsce mogą już zaopatrzyć się m.in. w tradycyjnie palone włoskie kawy, oryginalne akcesoria czy innowacyjne biodegradowalne kapsułki bez wychodzenia z domu. 

Caffè Vergnano 1882 to najstarsza palarnia kawy we Włoszech, rozwijana od czterech pokoleń przez rodzinę Vergnano. Marka eksportuje kawę do ponad 90 krajów świata. Jest też szóstym największym producentem kawy we Włoszech i jedną z największych sieci, jeżeli chodzi o liczbę kawiarni w Europie. Firma prężnie rozwija się również w Polsce. W ostatnim czasie uruchomiony został oficjalny sklep internetowy dla klientów detalicznych.

– Naszą misją jest popularyzacja włoskiej kultury picia kawy zarówno w Europie, jak i na świecie. Od ponad 135 lat stawiamy na jakość i autentyczność produktów. Obecnie kawiarnie Caffè Vergnano znajdują się w 19 krajach na świecie. Codziennie serwujemy świeżą kawę dla mieszkańców m.in. Dubaju, Doha, Monachium czy Nowego Jorku.  Nasz sukces opiera się na rodzinnej tradycji, wspartej innowacyjnym podejściem do procesu produkcji kawy – mówi Carolina Vergnano, wnuczka założyciela, zarządzająca rozwojem Caffè Vergnano. – Otwarcie sklepu internetowego w Polsce jest dla nas kolejnym ważnym krokiem rozwoju w Europie. Nasze produkty i akcesoria są już dostępne w witrynie internetowej caffevergnano.pl oraz za pośrednictwem naszego polskiego profilu Facebook – dodaje Carolina Vergnano.

W asortymencie polskiego sklepu internetowego Caffè Vergnano dostępny jest szeroki wybór zarówno kaw mielonych, jak i ziarnistych. Sekret ich jakości wynika m.in. z drobiazgowej selekcji producentów kawy. Proces ten nadzorowany jest osobiście przez Pietro Vergnano, który zajmuje się pozyskiwaniem surowców, odwiedzając najlepszych na świecie plantatorów i dostawców kawy z  Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Rodzina Vergnano od ponad wieku skrupulatnie zarządza również procesem przetwarzania ziaren zgodnie z rodową tradycją.

W polskim sklepie internetowym oprócz najlepszych kaw ziarnistych i mielonych, klienci mogą również zakupić innowacyjne biodegradowalne kapsułki z mieszankami Arabiki i Robusty, pochodzącymi m.in. z Dominikany czy Kenii. W ofercie znajdują się także ekspresy, filiżanki i inne akcesoria produkowane przez włoską markę.

 Źródło: Mat. prasowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.