Kulinarne święto Gdyni w ostatni weekend sierpnia

0
753
W dniach 24-26 sierpnia 2018 odbędzie się jubileuszowy, X weekend kulinarny. Ten rok będzie rekordowy pod względem liczby restauracji biorących udział w wydarzeniu.

Goście będą mogli zagłębić się w tajniki smaków różnych szefów kuchni w korzystnej cenie od 5-10zł za porcję. W czasie weekendu przedstawione zostaną dania, które wyrażają esencję smaków Gdyni oraz dopasowują się do menu danej restauracji. Dania zaprezentowane będą w kompozycji ukazującej walory smakowe i wizualne lokalu, a dostawcy z Kaszub zagwarantują świeże składniki.

Od piątku do niedzieli w wyznaczonych godzinach odbędzie się happy hours, czyli „Rajd po restauracjach”. W wydarzeniu wezmą udział trójmiejskie restauracje, m.in. aleja 40, Białe Wino i Owoce, bliżej, Bollywood Lounge Gdynia, Chwila Moment,Dodo Roti, Restauracja Dwa w Jednym – „2w1”, Pizzeria Francesco, Hanoi „PHO” Gdynia al. Marszałka Piłsudskiego, Jedz Pij Tańcz i inne.

Główne zasady udziału w zabawie:

1. Odbierz kupon w InfoBox Gdynia (ul. Świętojańska 30) lub w pierwszej odwiedzanej restauracji.
2. Zdobądź co najmniej 3 naklejki z różnych restauracji (naklejki otrzymuje się po zakupie dania degustacyjnego w wybranej restauracji).
3. Weź udział w konkursie (kupony z naklejkami można wrzucić do urny w Gdynia InfoBox, w dniach trwania imprezy tj. 24 -26.08).
4. Na osobę z największą liczbą naklejek czeka nagroda specjalna.

Szczegółowe regulaminy konkursów można znaleźć poniżej:

Regulamin Rajd Po Restauracjach I Konkurs Instagram 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.