Kulinarne święto Gdyni w ostatni weekend sierpnia

0
201
W dniach 24-26 sierpnia 2018 odbędzie się jubileuszowy, X weekend kulinarny. Ten rok będzie rekordowy pod względem liczby restauracji biorących udział w wydarzeniu.

Goście będą mogli zagłębić się w tajniki smaków różnych szefów kuchni w korzystnej cenie od 5-10zł za porcję. W czasie weekendu przedstawione zostaną dania, które wyrażają esencję smaków Gdyni oraz dopasowują się do menu danej restauracji. Dania zaprezentowane będą w kompozycji ukazującej walory smakowe i wizualne lokalu, a dostawcy z Kaszub zagwarantują świeże składniki.

Od piątku do niedzieli w wyznaczonych godzinach odbędzie się happy hours, czyli „Rajd po restauracjach”. W wydarzeniu wezmą udział trójmiejskie restauracje, m.in. aleja 40, Białe Wino i Owoce, bliżej, Bollywood Lounge Gdynia, Chwila Moment,Dodo Roti, Restauracja Dwa w Jednym – „2w1”, Pizzeria Francesco, Hanoi „PHO” Gdynia al. Marszałka Piłsudskiego, Jedz Pij Tańcz i inne.

Reklama

Główne zasady udziału w zabawie:

1. Odbierz kupon w InfoBox Gdynia (ul. Świętojańska 30) lub w pierwszej odwiedzanej restauracji.
2. Zdobądź co najmniej 3 naklejki z różnych restauracji (naklejki otrzymuje się po zakupie dania degustacyjnego w wybranej restauracji).
3. Weź udział w konkursie (kupony z naklejkami można wrzucić do urny w Gdynia InfoBox, w dniach trwania imprezy tj. 24 -26.08).
4. Na osobę z największą liczbą naklejek czeka nagroda specjalna.

Szczegółowe regulaminy konkursów można znaleźć poniżej:

Regulamin Rajd Po Restauracjach I Konkurs Instagram 2018

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.