Kongres SPA i Hotel Meeting już październiku w Airport Hotel Okęcie!

0
1019

Organizatorzy Hotel Meeting i Kongresu Rentowne SPA postanowili  w porozumieniu zorganizować te dwa wydarzenia tego samego dnia i w tym samym miejscu! Zatem wszyscy spotykamy się 14 października w warszawskim Airport Hotel Okęcie!

Kongres Rentowne SPA skierowany jest do właścicieli oraz kierowników SPA, gabinetów, klinik, a także do terapeutów oraz recepcjonistów, którym zależy na podniesieniu korzyści finansowych przy zachowaniu najwyższej jakości usług, w swoim obiekcie. W programie: sześć eksperckich prelekcji, które poruszą tematy m.in. jak zarządzać przychodem spa, wprowadzić trychologię do salonu spa/beauty oraz w jaki sposób prowadzić rentowny biznes. Uczestnicy w strefie wystawienniczej będą mogli również zapoznać się z nowościami rynku beauty. Kongres organizowany jest przez SPA Professionals.

ŚLEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU!!!

Równolegle w tym samym miejscu będzie trwała konferencja dla hotelarzy Hotel Meeting. Nad merytoryczną jej częścią pracowała intensywnie rada programowa, w której skład weszli najbardziej doświadczeni hotelarze z całej Polski. W programie między innymi 10 prezentacji, 3 panele dyskusyjne. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem w trakcie poprzedniej edycji zaplanowaliśmy aż 14 warsztatów.

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING 

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea!!!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy na bieżąco informować o poszczególnych punktach programu konferencji. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.