Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie (podcast Horeca Radio)

0
261
Zapraszamy do wysłuchania specjalnego wydania audycji pt. „Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie”, w której organizatorka oraz uczestnicy listopadowej konferencji dzielą się swoimi wrażeniami z eventu, a także komentują wystąpienia tegorocznych prelegentów. W programie nie zabraknie wątków humorystycznych oraz najciekawszych fragmentów poszczególnych prezentacji.

7 listopada w gościnnych progach stołecznego hotelu Courtyard by Marriott odbyła się premierowa edycja konferencji dla hotelarzy „Hotelowy Power Day. L jak ludzie”. Pomysłodawczynią i organizatorką tego wydarzenia jest Violetta Hamerska – ekspert rynku hotelowego w jakości produktu i usług. Od 8 lat zajmuje się audytami i ocenia krajowe obiekty noclegowo-wypoczynkowe, a z branżą hotelową i turystyczną związana jest od ponad ćwierć wieku.

W ramach środowej konferencji, którą poprowadziła popularna dziennikarka telewizyjna Beata Tadla, odbyło się 5 merytorycznych wykładów wygłoszonych przez znanych w środowisku ekspertów – prof. zw. dr hab. Kazimierza Kucińskiego, badacza zajmującego się m.in. teorią geografii ekonomicznej, rozwojem regionalnym, lokalizacją przedsiębiorstw i ich bezpieczeństwem ekonomicznym (temat prezentacji: „Radość kierowniczego zarządzania”), prof. SGH, dr hab. Magdalenę Kachniewską, autorkę ponad dwustu publikacji naukowych i popularnonaukowych nt. zarządzania, marketingu oraz hotelarstwa i turystyki („W jakim stopniu technologie cyfrowe zmieniają modele biznesowe w hotelarstwie?”), Sylwię Królikowską, psychologa i trenerkę biznesu („Nie taki pracownik straszny, jak go malują, czyli o zarządzaniu pracownikami pokolenia Z i Snowflakes”), dr Elwirę Gross, ekspertkę z zakresu zarządzania różnorodnością i zróżnicowanymi zasobami ludzkimi oraz zarządzania jakością w administracji („Jak zarządzać różnorodnością w zespole? Czy warto? A może jednak nie? Przecież jesteśmy wszyscy podobni do siebie…”), a także Annę Nowakowską, specjalistkę z sektora MICE, od 15 lat związaną z branżą eventową i hotelarską („EVENT = Efekt WOW + Emocje + Ludzie, czyli krótka historia o sztuce budowania relacji z klientem MICE”). Ponadto aż 3 godziny zostały zagospodarowane na networking, czyli budowanie relacji. Dla gości przygotowano także szereg niespodzianek.

Reklama

„To było moim marzeniem, żeby zrobić taką konferencję. Jest mnóstwo radości, zabawy, ale też poważnie, bo w życiu tak naprawdę trzeba sobie zażartować, jak mówi ksiądz Boniecki. Tu mówimy bardzo merytorycznie, jest duża dawka informacji, ale też nie przeładowanych, podanych przyjemnie, w formie wykładów. Przygotowywałam się do tego eventu kilka miesięcy, więc wszystko jest przemyślane w szczegółach. Zależy mi, żeby uczestnicy tworzyli relacje, nie spieszyli się, tylko zatrzymali i pochylili nad człowiekiem.”

Violetta Hamerska, organizatorka konferencji Hotelowy Power Day

Zapraszamy zatem do wysłuchania audycji pt. „Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie”, w której oprócz wypowiedzi uczestników można również wysłuchać najciekawszych fragmentów wybranych wystąpień, podszytych niekiedy dużą dawką dobrego humoru.

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!