Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie (podcast Horeca Radio)

0
1028
Zapraszamy do wysłuchania specjalnego wydania audycji pt. „Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie”, w której organizatorka oraz uczestnicy listopadowej konferencji dzielą się swoimi wrażeniami z eventu, a także komentują wystąpienia tegorocznych prelegentów. W programie nie zabraknie wątków humorystycznych oraz najciekawszych fragmentów poszczególnych prezentacji.

7 listopada w gościnnych progach stołecznego hotelu Courtyard by Marriott odbyła się premierowa edycja konferencji dla hotelarzy „Hotelowy Power Day. L jak ludzie”. Pomysłodawczynią i organizatorką tego wydarzenia jest Violetta Hamerska – ekspert rynku hotelowego w jakości produktu i usług. Od 8 lat zajmuje się audytami i ocenia krajowe obiekty noclegowo-wypoczynkowe, a z branżą hotelową i turystyczną związana jest od ponad ćwierć wieku.

W ramach środowej konferencji, którą poprowadziła popularna dziennikarka telewizyjna Beata Tadla, odbyło się 5 merytorycznych wykładów wygłoszonych przez znanych w środowisku ekspertów – prof. zw. dr hab. Kazimierza Kucińskiego, badacza zajmującego się m.in. teorią geografii ekonomicznej, rozwojem regionalnym, lokalizacją przedsiębiorstw i ich bezpieczeństwem ekonomicznym (temat prezentacji: „Radość kierowniczego zarządzania”), prof. SGH, dr hab. Magdalenę Kachniewską, autorkę ponad dwustu publikacji naukowych i popularnonaukowych nt. zarządzania, marketingu oraz hotelarstwa i turystyki („W jakim stopniu technologie cyfrowe zmieniają modele biznesowe w hotelarstwie?”), Sylwię Królikowską, psychologa i trenerkę biznesu („Nie taki pracownik straszny, jak go malują, czyli o zarządzaniu pracownikami pokolenia Z i Snowflakes”), dr Elwirę Gross, ekspertkę z zakresu zarządzania różnorodnością i zróżnicowanymi zasobami ludzkimi oraz zarządzania jakością w administracji („Jak zarządzać różnorodnością w zespole? Czy warto? A może jednak nie? Przecież jesteśmy wszyscy podobni do siebie…”), a także Annę Nowakowską, specjalistkę z sektora MICE, od 15 lat związaną z branżą eventową i hotelarską („EVENT = Efekt WOW + Emocje + Ludzie, czyli krótka historia o sztuce budowania relacji z klientem MICE”). Ponadto aż 3 godziny zostały zagospodarowane na networking, czyli budowanie relacji. Dla gości przygotowano także szereg niespodzianek.

„To było moim marzeniem, żeby zrobić taką konferencję. Jest mnóstwo radości, zabawy, ale też poważnie, bo w życiu tak naprawdę trzeba sobie zażartować, jak mówi ksiądz Boniecki. Tu mówimy bardzo merytorycznie, jest duża dawka informacji, ale też nie przeładowanych, podanych przyjemnie, w formie wykładów. Przygotowywałam się do tego eventu kilka miesięcy, więc wszystko jest przemyślane w szczegółach. Zależy mi, żeby uczestnicy tworzyli relacje, nie spieszyli się, tylko zatrzymali i pochylili nad człowiekiem.”

Violetta Hamerska, organizatorka konferencji Hotelowy Power Day

Zapraszamy zatem do wysłuchania audycji pt. „Hotelowy Power Day 2018 – L jak ludzie”, w której oprócz wypowiedzi uczestników można również wysłuchać najciekawszych fragmentów wybranych wystąpień, podszytych niekiedy dużą dawką dobrego humoru.

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.