Da Grasso promuje się poprzez sport

0
339
Fot.: Materiały prasowe Da Grasso

23 czerwca w Warszawie odbyła się pierwsza tegoroczna edycja Pizza Run, organizowana przez sieć Da Grasso. W biegu wzięło udział 600 uczestników z całej Polski.

Impreza rozpoczęła się przed godziną 11, kiedy odbyła się rozgrzewka dla najmłodszych uczestników. Dzieci wyruszyły na trasę punktualnie o 11:00, a po przekroczeniu mety otrzymały pamiątkowe medale oraz kawałki pizzy. Następnie, około 11:45, miała miejsce rozgrzewka dla dorosłych, którzy rywalizowali na dystansie 5 km. Dorośli uczestnicy również zostali nagrodzeni medalami i pizzą po ukończeniu biegu.

Fot.: Materiały prasowe Da Grasso

Podczas wydarzenia dostępnych było wiele atrakcji dla uczestników i gości. Organizatorzy przygotowali ściankę do wykonywania pamiątkowych zdjęć oraz fotobudkę 360. Dla wszystkich uczestników dostępne były darmowe gumy Orbit. W programie znalazły się także konkursy z nagrodami od Da Grasso.

Za organizację wydarzenia odpowiadał Dominik Stanek, entuzjasta łączenia jedzenia ze sportem, który wcześniej organizował podobne wydarzenia w Łodzi, takie jak „Pączek Run”, „Ice Cream Run” oraz „Cookie Run”. „Pizza Run” to inicjatywa, która zyskała partnerstwo sieci Da Grasso w ubiegłym roku.

Trwają już zapisy na kolejne edycje Pizza Run, które odbędą się w Poznaniu i Łodzi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej runoholic.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.