Cukiernia Sowa na Pyszne.pl

0
402

Pyszne.pl poszerza swoją ofertę nawiązując partnerstwo z siecią Cukiernia Sowa. Dzięki temu użytkownicy aplikacji mogą teraz zamawiać torty, ciasta, ciasteczka oraz kawę z dostawą do domu. Usługa jest już dostępna w Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Pile i Gdańsku, a wkrótce obejmie kolejne miasta, w tym Warszawę.

Cukiernia Sowa to rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami sięgającymi 1946 roku. Obecnie posiada 165 lokali, w tym 45 własnych i pozostałe prowadzone przez franczyzobiorców. Sieć dynamicznie się rozwija, szukając nowych kanałów sprzedaży, czego dowodem jest debiut na platformie Pyszne.pl.

Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa, podkreśla: To istotny krok w dynamicznym rozwoju Cukierni Sowa. Obecność na Pyszne.pl doskonale wpisuje się w naszą strategię, w myśl której stawiamy klientów i ich potrzeby na pierwszym miejscu oraz inwestujemy w nowoczesne technologie, m.in. otwierając się na nowe kanały dystrybucji.

Pyszne.pl konsekwentnie rozwija swoją pozycję w sektorze convenience. Z raportu „E-commerce w Polsce 2023” wynika, że 79 proc. Polaków kupuje online, a 44 proc. zamawia artykuły spożywcze przez internet. Partnerstwo z Cukiernią Sowa to kolejny krok w kierunku ułatwienia dostępu do produktów, których klienci potrzebują „na już”.

Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Pyszne.pl, wyjaśnia: Cieszymy się na partnerstwo z Cukiernią Sowa. To marka z tradycjami, gwarantująca najwyższą jakość wyrobów. W Pyszne.pl chcemy oferować naszym klientom to, co najlepsze, w przystępny sposób i z niezawodną dostawą na czas. To kolejny ważny krok w kierunku rozwoju naszego biznesu poza dowożeniem zamówień z ponad 15 000 restauracji.

„Trend wygody” jest już wyraźnie widoczny wśród użytkowników platformy Pyszne.pl. Z danych „Food Trends Report 2023/24 Pyszne.pl” wynika, że niemal co czwarty z nich składa zamówienie, gdy ma ochotę na coś słodkiego. Dzięki partnerstwu z Cukiernią Sowa, użytkownicy mogą teraz zamówić ciasta, torty, galanterię czekoladową, lody oraz pieczywo, a w wybranych lokalizacjach także pozycje z menu lunchowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.