Czołowa sieć biur podróży ma nowego dyrektora sprzedaży

0
195
Rafał Buczak wzmocnił szeregi zespołu My Travel i objął funkcję dyrektora sprzedaży sieci stacjonarnej. Mający za sobą pracę w Neckermannie i HanseMerkur manager, który w branży turystycznej działa już od blisko 20 lat, będzie odpowiadał głównie za zarządzanie strukturami sprzedaży w placówkach należących do multiagenta.

Oprócz wyżej wymienionych kompetencji, do obowiązków Buczaka będzie należało utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi oraz nadzorowanie pracy kierowników regionalnych. Dodatkowo przejmie on dowodzenie w sekcjach pośrednio związanych ze sprzedażą, rekrutacją, szkoleniami i promocją.

„Z Rafałem współpracowaliśmy kiedy kierował HanseMerkur. Sprzedawaliśmy ich ubezpieczenia podróżne i Rafał ujął mnie tym, że nie siedział za biurkiem, ale sam jeździł do naszych franczyzobiorców i szkolił ich z tych produktów. Jest bardzo energiczny, ma duże doświadczenie, zna środowisko agentów turystycznych. Występował już w roli menedżera touroperatora i menedżera firm ubezpieczeniowych. Teraz czeka go nowe zadanie – praca w sieci agencyjnej” – opowiada na łamach „Rzeczpospolitej” Damian Ozga, prezes My Travel.

Nowy dyrektor sprzedaży My Travel jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, a także zarządzania i marketingu oraz e-commerce na Akademii Leona Koźmińskiego w ramach studiów podyplomowych. Przez 15 lat był związany z Neckermann Polska, po czym w 2014 roku przeniósł się do firmy HanseMerkur specjalizującej się w ubezpieczeniach turystycznych.

Reklama

„Bardzo się cieszę z powrotu po 4 latach bezpośrednio do turystyki. Praca w ubezpieczeniach turystycznych pozwoliła mi na znaczącą rozbudowę kompetencji zawodowych, ale co najważniejsze, na poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie bardzo wielu kontaktów w szeroko pojętej turystyce. Z dużą uwagą śledziłem rozwój My Travel w ostatnich 10 latach, współpracowałem z Damianem i jego zespołem od samego początku działalności Spółki – najpierw z ramienia Neckermann Polska, a potem HanseMerkur. Doceniam ogromny sukces, jaki My Travel osiągnęła w tym czasie i z pełnym przekonaniem pozytywnie odpowiedziałem na propozycję objęcia tego stanowiska. Przed nami czas pełen ciekawych wyzwań, ciężkiej pracy, ale także, czego jestem pewien, wielu sukcesów” – komentuje sam zainteresowany.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.