Czołowa sieć biur podróży ma nowego dyrektora sprzedaży

0
953
Rafał Buczak wzmocnił szeregi zespołu My Travel i objął funkcję dyrektora sprzedaży sieci stacjonarnej. Mający za sobą pracę w Neckermannie i HanseMerkur manager, który w branży turystycznej działa już od blisko 20 lat, będzie odpowiadał głównie za zarządzanie strukturami sprzedaży w placówkach należących do multiagenta.

Oprócz wyżej wymienionych kompetencji, do obowiązków Buczaka będzie należało utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi oraz nadzorowanie pracy kierowników regionalnych. Dodatkowo przejmie on dowodzenie w sekcjach pośrednio związanych ze sprzedażą, rekrutacją, szkoleniami i promocją.

„Z Rafałem współpracowaliśmy kiedy kierował HanseMerkur. Sprzedawaliśmy ich ubezpieczenia podróżne i Rafał ujął mnie tym, że nie siedział za biurkiem, ale sam jeździł do naszych franczyzobiorców i szkolił ich z tych produktów. Jest bardzo energiczny, ma duże doświadczenie, zna środowisko agentów turystycznych. Występował już w roli menedżera touroperatora i menedżera firm ubezpieczeniowych. Teraz czeka go nowe zadanie – praca w sieci agencyjnej” – opowiada na łamach „Rzeczpospolitej” Damian Ozga, prezes My Travel.

Nowy dyrektor sprzedaży My Travel jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, a także zarządzania i marketingu oraz e-commerce na Akademii Leona Koźmińskiego w ramach studiów podyplomowych. Przez 15 lat był związany z Neckermann Polska, po czym w 2014 roku przeniósł się do firmy HanseMerkur specjalizującej się w ubezpieczeniach turystycznych.

„Bardzo się cieszę z powrotu po 4 latach bezpośrednio do turystyki. Praca w ubezpieczeniach turystycznych pozwoliła mi na znaczącą rozbudowę kompetencji zawodowych, ale co najważniejsze, na poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie bardzo wielu kontaktów w szeroko pojętej turystyce. Z dużą uwagą śledziłem rozwój My Travel w ostatnich 10 latach, współpracowałem z Damianem i jego zespołem od samego początku działalności Spółki – najpierw z ramienia Neckermann Polska, a potem HanseMerkur. Doceniam ogromny sukces, jaki My Travel osiągnęła w tym czasie i z pełnym przekonaniem pozytywnie odpowiedziałem na propozycję objęcia tego stanowiska. Przed nami czas pełen ciekawych wyzwań, ciężkiej pracy, ale także, czego jestem pewien, wielu sukcesów” – komentuje sam zainteresowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.